PORLAND DÜNYA MARKALARI İLE AMBİENTE FUARINDA

0006915 Subat2018Ambiente min 600

PORLAND, DÜNYA MARKALARI İLE BİRLİKTE AMBIENTE FUARINDA!

Porland ,Yeni Sezon Ürünleri ile Dünya fuarlarının vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor…

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden olan Porland, Uluslararası dekorasyon, züccaciye aksesuar ve hediyelik eşya fuarı olan Ambiente Fuarı’nda ilk kez yer alıyor. Daha önce Maison Object ve Host fuarlarında katılımcı olan Porland, bu kez tedarikçilerle müşterilerin buluştuğu Dünyanın en önemli ticaret fuarlarından biri olan Ambiente’de stant açarak ürünlerini sergiliyor.

Bu yıl 9-13 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası platformda Avrupa’nın en önemli fuarı olan Ambiente’ye her yıl Almanya’nın Ticaret kenti Frankfurt ev sahipliği yapıyor. Yılda 140.000 ticari ziyaretçi ağırlayan, 4500’den fazla katılımcı ile dünyaca ünlü markaların yer alacağı bu fuarda, yerli üretim, yeni sezon ürün ve koleksiyonlarını tanıtmak ve yeni iş birliklerine imza atmak için hazırlanan Porland, fuarın en prestijli bölümü Hall 4.1’de A30 numaralı stant ve Hall 6.2’de A90 numaralı stantta yer alıyor olacak.

Fuar süresince toplamda 120 m2’lik sergi alanında tamamı kendi tasarımı olan, birbirinden güzel desen ve formlardaki en yeni koleksiyonlarını sergileyecek olan Porland, Evoke, Folksy, Pure, Copper Line gibi ev kesimine yönelik koleksiyonlarının yanı sıra, Seasons, Aqua Grazia, Pure, Oasis Perspective gibi Gastronomi kesimine de dönük ürünlerini ziyaretçileri ile buluşturacak.

Türkiye-Bilecik tesislerinde yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin % 65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkede pazara sunan Porland, perakende sektörüne yönelik tasarladığı, dünyaca beğenilen ürünleri ve farklı mutfak ihtiyaçlarına özel ürettiği çözümleri ile modern ve özgün çizgisini yansıttığı ürünlerini sergileyeceği stantlarında dünyanın dört bir tarafından gelecek ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır.

Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!
0006913 2018 artik tum sofralar ozgur olacak min 600

ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!

ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!

Sonraki
YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR
0006917 2018 yeni yilin ilk magazasi bursada aciliyor min 600

YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR

YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR Porland, üretici ve perakendeci

Hoşunuza Gidebilir