ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!

0006913 2018 artik tum sofralar ozgur olacak min 600

ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!

Takım değil, tek tek alın… Seçin, Beğenin, Birleştirin!

Özgün Tasarımlarla, Özgür Sofralar için kendi takımınızı kendiniz yaratın.

Porland, sadece tasarlayıp üretmekle kalmıyor, müşterilerinin beklentilerine en uygun çözümler sunmaya devam ediyor. Yepyeni konsepti ‘Takımını Oluştur’ ile, müşterilerine kendi zevkine uygun olarak takımını yaratmanın ve özgürce alışveriş yapabilmenin ayrıcalığını sunan Porland, bu farklılığı ile sadece sizleri değil, sofralarınızı da özgürlüğüne kavuşturuyor. Ürün gamının neredeyse tamamının tekli alım özelliğine sahip olması ile sektörde yenilikçi lider pozisyonunu da korumaya devam ediyor.

Porland’ın eşsiz tasarımlarına adını veren koleksiyonları ve birbirinden özel takımları ile davetlerinizde göz doldurmaya devam ederken, bu özellik ile de porselen koleksiyonlarından istediğiniz parçayı alarak, ürünlerinizi dilediğiniz şekilde kombinleyip, kendi tarzınıza uygun takımlar yaratabilirsiniz.

Müşterilerine İster takım, ister tek tek satın alma avantajı sağlayan Porland’da, takımlarınızda herhangi bir kayıp ya da hasar oluştuğunda da eksik ürünü anında tamamlayabiliyorsunuz. Sınırlanmadan, bir koşula bağlı kalmadan, müşterilerine özgürce satın alma seçeneği sunan Porland, bu yepyeni konsepte öncü olmanın da gururunu yaşıyor.

Porland’da, kendi takımınızı özgürce oluştururken sevdikleriniz için de takımlar oluşturabilirsiniz. Her zevke ve bütçeye hitap eden geniş ürün gamından, düz, desenli, renkli tabak modelleri, kaseleri, kupaları ve ikram grubu ürünleri istediğiniz adette satın alarak, sınırsız kişiye hediye edebilirsiniz.

Türkiye’de 29 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile büyümeye devam eden, müşterilerine benzersiz bir alışveriş keyfi vaad eden Porland, üretim gücünden yola çıkarak kendi tasarımcıları tarafından hazırlanan yepyeni mağaza konsepti ile de fark yaratıyor. İçinizi ısıtacak bu alanlarda sezonun en trend ürünlerini ve Porland’ın en yeni özelliği olan özgürce alışveriş yapma keyfini siz de deneyimleyin.

Yapmanız gereken tek şey; Seçin ,Beğenin,Birleştirin !

Özgürce alışverişler için sizleri Porland Mağazalarına ve porland.com.tr online satış sitemize bekliyoruz

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
SANATIN KADINA YANSIMASI
0006909 Mart2018KadinlarGunu 600

SANATIN KADINA YANSIMASI

SANATIN KADINA YANSIMASI En sıradan anlarımızı bile şölene çeviren, sanatın en

Sonraki
PORLAND DÜNYA MARKALARI İLE AMBİENTE FUARINDA
0006915 Subat2018Ambiente min 600

PORLAND DÜNYA MARKALARI İLE AMBİENTE FUARINDA

PORLAND, DÜNYA MARKALARI İLE BİRLİKTE AMBIENTE FUARINDA!

Hoşunuza Gidebilir