SANATIN KADINA YANSIMASI

0006909 Mart2018KadinlarGunu 600

SANATIN KADINA YANSIMASI

En sıradan anlarımızı bile şölene çeviren, sanatın en güzel hali tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz!

Porland, zarafeti, asaleti, şıklığı, dayanıklı olmayı, ince düşünmeyi, sadece sofraları değil hayatı donatmayı bizlere öğreten her biri ayrı bir sanat eseri olan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor. Tasarladık ve ürettik mottosuyla, sanattan ve kadından ilham alarak, birlikte büyümeye devam ettiği yolda, hayata değer katan tüm kadınların ve hayallerinin yanında yer alıyor.

Sahne sanatları içerisinde zarafet ve estetiğin sembolü olan Bale’nin, yüksek disiplin ve özveri ile hazırlanan görsel bir şölen olduğuna inanan Porland, medeniyetler boyunca kullanılan porseleni, tıpkı bir Bale gösterisi gibi uzun ve zorlu bir üretim sürecinden geçiriyor. Sahneye çıktığında bir kadın zarafetini sergileyen Porland, bu sebeple de logosunda balerin figürünü kullanıyor.

“Sanatın bir balerin ziyafetine dönüşmesinin yanı sıra, her kadının gücü, emeği ve yeteneği, bilimden siyasete spordan tarihe yazılan birer başarı hikayesidir.

Porland olarak, sadece bir günü değil, hayatın her alanında ve her günü anlamlı kılan tüm kadınlar için daha güzel bir dünya dileğimizle, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü Kutluyoruz. İlham alarak tasarlayıp ürettiğimiz tüm ürünler, sizlerden aldığımız güç ile Türkiiye’nin dört bir yanındaki mağazalarımızda ve porland.com.tr ‘de sizleri bekliyor. “

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu yana Horeca ve Porselen sektöründe tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
İZMİTLİLER’E MÜJDE! PORLAND, 41 BURDA’DA AÇILDI…
0006905 2018 izmitlilere mujde porland41 acildi 600

İZMİTLİLER’E MÜJDE! PORLAND, 41 BURDA’DA AÇILDI…

İZMİTLİLER’E MÜJDE!

Sonraki
ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!
0006913 2018 artik tum sofralar ozgur olacak min 600

ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!

ARTIK TÜM SOFRALAR ÖZGÜR OLACAK!

Hoşunuza Gidebilir