İZMİTLİLER’E MÜJDE! PORLAND, 41 BURDA’DA AÇILDI…

0006905 2018 izmitlilere mujde porland41 acildi 600

İZMİTLİLER’E MÜJDE! PORLAND, 41 BURDA’DA AÇILDI…

Porland, yepyeni konsepti ile Türkiye genelinde hızla büyümeye devam ediyor…

Porland, 3 Mart Cumartesi günü İzmit’in en prestijli AVM’si 41 BURDA’da açılacak olan, 1510m2’lik yepyeni mağazasında, Masa Üstü, Mutfak ve Ev&Dekor ürün gamı altında yeni sezonun en trend ürünlerini tüketicisi ile buluşturacak.

Porland, Renk ve desen çeşitliliğinin yanı sıra kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile Türkiye’nin lider porselen üreticisi olma konumunu korurken, sektöre de yenilikler katmaya devam ediyor. “Takımını Oluştur” konsepti ile tekli ürün satışı olan koleksiyonlardan istediğiniz ürünü alıp, kendi tarzınıza uygun takımınızı oluşturabiliyorsunuz. İster kendiniz için, ister sevdikleriniz için sınırsız adette satın alabileceğiniz, özgür ve özgün tasarımlar sizleri bekliyor.

Porland’ın yeni mağaza konsepti de kendi mimarları tarafından dekore ediliyor. Hammaddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alınarak taş, tuğla, ve ağacın metal ile bütünleştiği mağaza konsepti, müşterilerin beklentilerini de karşılamayı amaçlıyor. Yaşayan alanların sıcaklığını hissettiren, dinamik renklerin hakim olduğu bu alanlarda mağaza ziyaretçileri yorulmadan ve keyifle alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Türkiye’de 29 farklı noktada zincir mağazaları ve pek çok satış noktası ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.

2018 yılında da yatırımlarına hızla devam eden Porland, yıl sonuna kadar mağaza sayısını arttırarak hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye ve gelişmeye devam edecek.

Porland İzmit 41 Burda AVM Mağazası
Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bulvarı No:7, Eski Sefa Sirmen Bulvarı, 41040 İzmit/Kocaeli
Tel : 0262 512 17 43
E-Posta : izmit@porland.com.tr

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
ŞEFLER PORLAND’I SEÇTİ! ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU!
0006901 Nisan2018CulinaryCup 600

ŞEFLER PORLAND’I SEÇTİ! ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU!

ŞEFLER PORLAND’I SEÇTİ!

Sonraki
SANATIN KADINA YANSIMASI
0006909 Mart2018KadinlarGunu 600

SANATIN KADINA YANSIMASI

SANATIN KADINA YANSIMASI En sıradan anlarımızı bile şölene çeviren, sanatın en

Hoşunuza Gidebilir