MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNEN FİRMA ÖDÜLÜ PORLAND’IN OLDU!

0006951 2019 musteri memnuniyetini ilke edinen firma odulu porlandin oldu min 600

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNEN FİRMA ÖDÜLÜ PORLAND’IN OLDU!

Porland, 12. İstanbul Tüketici Ödülleri’nde “Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”ne layık görüldü…

%100 yerli sermaye ile kurulan, tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan Porland başarılarıyla ödüllendirilmeye devam ediyor.

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın sayılı porselen üreticilerinden Porland, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı tarafından 12 Mart 2019 Salı günü Cemal Reşit Rey konser salonunda düzenlenen “İstanbul Tüketici Ödülleri” töreninde, “Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nün sahibi oldu.

Müşterileri için değer yaratmak, onların beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek Porland’ın her zaman ilk önceliğini oluşturmakta. Ürünlerine sahip çıkmayı ve satış sonrasında da müşterilerinin yanında olmayı en önemli görevi olarak gören Porland, bunun için sektörde ilklere imza atan hizmetler geliştirdi ve geliştiriyor. Porland; müşterileri için kişiye özel üretim yapan, kargo ile evine teslim seçeneği sunan, müşterine dilediği ürünü tek tek alabilme özgürlüğü tanıyan ve üretici firma gücünden kaynaklı; 10 yıllık süreç içerisinde müşterilere takım tamamlama garantisi veren sayısız hizmetiyle 42 yıldır tüketicisine hizmet veriyor.

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
TÜM KADINLAR İÇİN ÇOK ÖZEL BİR KAMPANYA!
Porland anneler gunu

TÜM KADINLAR İÇİN ÇOK ÖZEL BİR KAMPANYA!

Porland, Kadınlar Günü’ne özel 7-10 2023 Mart tarihleri arasında, tüm ürünlerde

Sonraki
PORLAND’A İKİ BÜYÜK ÖDÜL!
0006953 2019 porlanda iki buyuk odul min 600

PORLAND’A İKİ BÜYÜK ÖDÜL!

Porland’a İki Büyük Ödül!

Hoşunuza Gidebilir