Porland Vita ile bildiğiniz kokuların ötesinde bir deneyim

0007245 619469 600 1

Porland Vita ile bildiğiniz kokuların ötesinde bir deneyim

Porselen sektöründe ilklere imza atan Porland; mutfak, sofra, dekorasyon ve ev tekstiline yönelik binlerce ürün çeşidinin arasına oda kokuları ve kolonyaları da ekleyerek ürün kategorisine yeni bir soluk getirdi.

Doğadan ilham alan eşsiz oda kokuları ve kolonyaları ile en beğendiğiniz koku notalarını kendine özgü çizgisiyle yeniden yorumlayan Porland, her duyuya hitap eden farklı alternatifteki kokularıyla büyüleyici ferahlık hissini evlerinize taşıyor.

Birbirinden şık ürünleriyle yaşam alanlarınıza şık dokunuşlar yapan Porland, yeni oda kokusu ve kolonya koleksiyonuyla evlerinize girmeye hazırlanıyor. Porland için özel içeriklerle yaratılan Porland Vita oda kokusu ve kolonya serisinde sandal ağacından yeşil çaya, amberden erguvana ve portakal çiçeğine kadar her zevke hitap eden alternatifler bulunuyor. Doğadan ilham alan ve her kullanıcının kendini yansıtan bir çeşit bulabileceği Porland Vita kokuları, kalıcı etkisi ile yaşam alanlarınızın havasını değiştiriyor.

Klasik kolonya kokusunun ötesinde bir deneyim…

Porland geleneksel kolonyayı özel aromalarla yeniden yorumlayarak, kullanıcılara ferahlatıcı bir hijyen ve bakım ritüeli sunuyor. 60 ml ve 200 ml olarak hem ev kullanımı, hem de her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz çanta boy seçeneğiyle satışa sunulan Porland Vita kolonyalar, 80 derece özelliğiyle elleri yıkamanın mümkün olmadığı durumlarda en üst düzeyde temizlik ve güven hissi sağlıyor. Porland Vita kolonya kültürünü pudra, amber, portakal çiçeği, yeşil çay gibi trend kokularla harmanlayarak hem el hijyeni sağlıyor hem de bildiğiniz kolonya kokusunun ötesinde bir deneyim yaşatıyor.

Porland Vita evinizin aurasını değiştiriyor

Ruhunuzu besleyen kokuları evlere taşıyan Porland Vita eşsiz ferahlık etkisiyle hem sizin hem de evinizin modunu yükseltiyor. Porland, tasarımı ile şık bir aksesuara da dönüşebilecek olan oda kokusu koleksiyonunda, kullanıcıları çubuklu ve sprey olmak üzere iki farklı konseptteki koku çeşitleriyle buluşturuyor. İster çubuklu oda kokusu ile tazeliği sürekli kılın, isterseniz de sprey kokuyu tercih ederek sadece siz istediğiniz zaman istediğiniz alanı ferahlatın. Ev dekorasyonunun ayrılmaz parçası olmaya aday Porland Vita oda kokuları; dinlendiren, stres azaltan ve gözlerinizi kapattığınızda sizi bambaşka bir dünyaya götüren etkisiyle evinizin aurasını değiştiriyor.

Porland Vita kolonya ve oda kokularını Porland mağazalarından ve www.porland.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Porland’dan Aşçılar Buluşmasına Tam Destek
0007174 clunary 600

Porland’dan Aşçılar Buluşmasına Tam Destek

Porland, İstanbul Culinary Cup’ın porselen ana sponsoru oldu

Sonraki
Porland’a İhracat Ödülü
0007249 Porland Ihracat Odulleri 600

Porland’a İhracat Ödülü

Porland’a İhracat Ödülü 20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye

Hoşunuza Gidebilir