İSTANBUL GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

0006941 2019 istanbul gastronomi sektoru iftar yemeginde bulustu min 600

İSTANBUL GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Dünya trendlerini belirleyen porselen üreticilerinden Porland’ın, Sözen Organizasyon, Koza Gıda ve Öztiryakiler ile ortak olarak gerçekleştirdiği geleneksel iftar yemeğine sektörden birçok işletme ve şef katıldı.

Swissotel the Bosphorus’da düzenlenen iftar yemeğinde; Yeme içme sektöründe yer alan önemli isimler, genel müdürler ve şefler bir araya geldi. Porland’ın da ev sahipliğini üstlendiği sektörel buluşmada zengin Türk mutfağı menüsü eşliğinde hoş sohbetler gerçekleşti.

Açılış konuşmasında katılımcılara teşekkürlerini sunan Porland’ın Türkiye Satış Direktörü İsmail Taşkın, konuklara, “Türk turizminin ve gastronomisinin geldiği noktadan bahsederek; bu başarıda emeği olan bütün işletmelere, tüm değerli şeflere katkılarından dolayı teşekkürlerini sundu ve yakın zamanda kazandıkları Global Innovation Awards (GIA) “2019 Global Honoree, Perakendede Mükemmelik Ödülü” bilgisini katılımcılarla paylaştı.

Birlik ve beraberliğin öneminin hatırlandığı ve geniş katılımın olduğu Ramazan daveti, geleneksel Sema gösterisi ile son buldu.

 

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND MAĞAZALARINDA BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!
0006939 Babalar Gunu Porland 600

PORLAND MAĞAZALARINDA BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!

BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!

Sonraki
TÜRKİYE’NİN EN İYİ ŞEFLERİ, BU YIL DA PORLAND’I SEÇTİ!
0006943 2019 turkiyenin en iyi sefleri bu yil da porlandi secti min 600

TÜRKİYE’NİN EN İYİ ŞEFLERİ, BU YIL DA PORLAND’I SEÇTİ!

TÜRKİYE’NİN EN İYİ ŞEFLERİ, BU YIL DA PORLAND’I SEÇTİ!

Hoşunuza Gidebilir