PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23.HOSTECH FUARINDA!

0006871 Ekim2018Hostech 600

PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23.HOSTECH FUARINDA!

Türkiye’nin ilk renkli porselen üretimi ve Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek özel reçeteli Alumilite üretimini yapan, sektörün öncüsü PORLAND, 24-28 EKİM 2018 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 7.Salon, 7-A06’da sektör profesyonelleri ve iş ortaklarıyla buluşmaya hazırlanıyor…

PORLAND, Bilecik’te 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip tesislerinde ürettiği ve tasarladığı ürünlerle bugün, yurt içinde ve dışında hızlı büyüyen ve tercih edilen, sektörün saygın bir oyuncusu konumundadır. Türkiye’nin dört bir yanında 30 perakende mağazası, onlarca bayilikleri ve 7 bölge müdürlüğü aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanına tasarlayıp, ürettiği ürünleri ulaştırmaktadır. 1976 yılından beri dünya trendlerini belirleyen porselen üreticilerinden PORLAND; Porselen, Alumilite ve Renkli porselen ana ürün grupları başta olmak üzere renk ve desen çeşitliliğiyle hem gastronomi sektörüne hem de sektör profesyonellerine yönelik ürün avantajı sağlıyor. Aynı zamanda kalite açısından da; dayanıklılık, yüzey aşınma sorunun olmaması ve kenar dayanımı gibi ek özellikleriyle, uzun süre kullanımı söz konusu olan ürünlerin üretimini yapıyor.

Hem firmalara hem de mutfak profesyonellerine sunduğu ürünlerin uzun yıllar devamlılığını sağlayabilen, eksik parça tamamlama özelliği sayesinde de sektöre ekonomik çözümler üretebilen PORLAND, fuar boyunca ziyaretçileriyle ilk kez buluşturacağı en yeni koleksiyonlarını tanıtacak. PORLAND, 24-28 Ekim 2018 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi 7.Salon, 7-A06’da gastronomi sektörüne yönelik inovatif bakış açısı, Ar-Ge yatırımları ve geniş ürün gamıyla hazırladığı Legacy, Legacy Cooper, Line, Pure, Pure Seasons, Christina, Ocean, Bach, Chopin ve daha bir çok prestijli ürünleriyle donattığı standıyla, tüm profestonellere keyifli sunum örnekleri sergileyecek.

Porland, en yeni koleksiyonlarıyla beş yıldızlı otellerden, küçük bistro işletmelere kadar, sektördeki her ihtiyaca cevap verebileceği ürünleriyle, Hostech fuarında da sektör profesyonellerinden tam not almaya hazırlanıyor…

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır.

Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
ÇOK YAKINDA PARİS’TEKİ EQUIP HOTEL FUARINDAYIZ!
0006867 2018 cok yakinda paristeki equip hotel fuarinda 600

ÇOK YAKINDA PARİS’TEKİ EQUIP HOTEL FUARINDAYIZ!

ÇOK YAKINDA PARİS’TEKİ EQUIP HOTEL FUARINDAYIZ!

Sonraki
PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!
0006873 Ekim2018EkimKampanyasi 600

PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!

PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!

Hoşunuza Gidebilir