ÇOK YAKINDA PARİS’TEKİ EQUIP HOTEL FUARINDAYIZ!

0006867 2018 cok yakinda paristeki equip hotel fuarinda 600

ÇOK YAKINDA PARİS’TEKİ EQUIP HOTEL FUARINDAYIZ!

Porland; dünyanın önde gelen gastronomi markalarını ağırlayan, Avrupa’nın en kapsamlı otel ekipmanları fuarı Equip Hotel Paris’te, 11 – 15 Kasım 2018 tarihleri arasında, ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor…

Her iki yılda bir düzenlenen Equip Hotel fuarında yerini alan, dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden biri olan Porland, yeni sezon ürünleri ile dünya fuarlarının da vazgeçilmez markası olmaya devam ediyor… Bu sene 54.’üncüsüyle dünyanın dört bir tarafından ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanan fuara, Porte De Versailles- Paris/FRANSA ev sahipliği yapacak.

Uzun yıllardır, Ambiente, Host, Maison gibi dünyanın en önemli fuarlarına katılan Porland; Equip Paris fuarı boyunca salon 7.1 D09’da, geçtiğimiz senelere oranla çok daha geniş metrekaredeki standında; en yeni koleksiyonlarını özel sunumlarıyla, sektör profestonelleri ile buluşturacak. Fuarda hem gastronomi kesimine hem de ev kesimine hitap edecek olan Porland, sezon boyunca adlarından sıkça bahsedilecek olan, kendi tasarımı ve üretimi olan Cosmos, Pure, Christina gibi en yeni koleksiyonlarını, yabancı iştiraklarına sergilemek için gün sayıyor…

Türkiye’nin milli porselen üreticisi Porland, Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek özel reçeteli Aluminalı (Alumilite) porselen üretimini yapan firma olarak; hem ev hem gastronomi kesimine hizmet eden, perakende mağazacılığı alanında kendi işletmesini yaptığı 30 konsept mağazasıyla, cornerlar ve bayi kanallarıyla birlikte online alışveriş kanalı satışını www.porland.com üzerinden yapmaktadır. Binlerce ürün çeşitliliği, konsept mağazaları, ev kesiminden gastronomi kesimine kadar pek çok alanda takip edilen ve sevilen bir Türk markasıdır. Porland, Türkiye’de adından söz ettirdiği kadar, Dünya’nın da önde gelen Porselen üreticilerinden biridir. Dünya’nın yaklaşık 40 ülkesine ve ağırlıklı olarak Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracatını gerçekleştiren Porland, bu ülkelerde bulunan büyük distribütörler ile çalışmaktadır. Distribütörlerin yanında perakende ve toptancılarla birlikte çalışılmakta olup üretiminin yaklaşık %65’ini ihraç etmektedir.

Porland; Türkiye’deki tüm fuarlarda olduğu gibi Avrupa’nın en kapsamlı otel ekipmanları fuarı olan Equip Hotel fuarında da büyük beğeni toplayacak ve sektör ihtiyaçlarına en fonksiyonel ve özgün tasarımlarıyla cevap verecek!

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!
0006865 Kasim2018Gastromasa 600

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!

Sonraki
PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23.HOSTECH FUARINDA!
0006871 Ekim2018Hostech 600

PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23.HOSTECH FUARINDA!

PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23

Hoşunuza Gidebilir