Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

Wildlife

Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

Baharın enerjisini evlerine taşımak, küçük dokunuşlarla hoş bir atmosfer oluşturmak isteyenler için Porland online alışverişe özel seçili ürünlerde sepette yüzde 21 indirim kampanyası düzenliyor.

Farklı zevklere hitap eden ve şık tasarlanmış ürünleriyle evlerde zarifliği temsil eden Porland, Kuzey Yarım Küre’de İlkbahar başlangıcının habercisi olan 21 Mart Ekinoksu’na özel, seçili ürünlerde geçerli, sepette yüzde 21 indirim kampanyası ile evleri yenileniyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler, 20-21 Mart tarihleri arasında porland.com üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli ilkbahar kampanyasında seçili ürünlerden tercih edeceği ürünleri ek indirim avantajıyla alabilirler.

Modern ve zarif evlere stil kazandıran ürünler

Zamansız tasarımları ve modern çizgileri ile evlere stil kazandıran Porland, 20 – 21 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği sepette yüzde 21 indirim kampanyasında zamansız ürünleri satışa sunuyor. Yemek takımlarından kahve takımlarına, mutfak gereçlerinden dekoratif ürünlere, tablodan yapma çiçeğe kadar zengin bir ürün yelpazesi bulunan Porland, avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyen herkesi bekliyor.

20 – 21 Mart tarihleri arasında www.porland.com adresi üzerinde satışa sunulan seçili ürünlerde geçerli olacak bu kampanya, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

www.porland.com

facebook.com/porlandkurumsal

instagram.com.tr/porland

instagram.com.tr/porlandgastro

twitter.com/porlandkurumsal

Porland Hakkında:

1976’da yaşam alanlarını güzelleştirmek arzusuyla açılan mütevazı bir züccaciye mağazasından günümüze aynı tutkuyla gelen, porselen üretiminde sektör devi Porland, doğadan aldığı ilhamla en saf materyalleri en estetik formlarda tasarlamaktadır. Bilecik’te 300 bin metrekare, Gebze’de 10 bin metrekare alana sahip üretim tesislerinde yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim yapan Porland, üretiminin yüzde 65’ini ihraç etmektedir. Yurt içindeki 32 mağazası, 200’ü aşkın satış noktasının yanı sıra Porland; 4 kıtada, 30’dan fazla ülkede, 20 bini aşkın ürün çeşidiyle gerek gastronomi gerekse ev kesiminin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 2019 yılında, Amerika’da IHA Fuarı’nın düzenlediği GIA (Global Innovation Awards) ödül törenine katılan Porland, Global Honoree 2019 ödülünün sahibi oldu.

Total
0
Shares
Önceki
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Abstract

Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya

Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Kampanya Zarafet ve estetiğin öncüsü

Sonraki
Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor
Porland fabrika 619x469 1

Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor

Porland doğal kaynak ve enerji tüketimini azaltmayı hedefliyor Porland’dan

Hoşunuza Gidebilir