YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR

YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR

Porland, üretici ve perakendeci kimliği ve yepyeni konsepti ile 2018 yılında da hızla büyümeye devam ediyor…

Tasarımcı ve üretici kimliğini tüketici ile buluştuğu her noktaya taşıyan Porland, 3 Şubat Cumartesi günü Bursa’da açılacak olan 1100 m2’lik yepyeni mağazasında 2018 yılının en trend ürünlerini müşterileri ile buluşturuyor.

Bursa’nın en prestijli AVM’lerinden olan SUR YAPI MARKA AVM’de açılacak Porland Mağazası’nın konsepti ise yine kendi mimarları tarafından tasarlandı. Üretici ve tasarımcı kimliğini anlatan mağaza konsepti; hammaddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alınarak taş, tuğla, ağaç ve metal olarak seçildi. Samimi, sürprizli sahneler ve yaşam alanları yaratılarak müşterilerin keyifli vakit geçirmeleri, yaşayan alanlardan ilham almaları amaçlanırken bu alanlarda dinamik renkler, yaşayan sahneler kullanılmakta ki; mağaza ziyaretçileri diledikleri zaman bu alanlarda hem dinlenebilsin hem de alışverişin keyfini çıkarsın. Üstelik, porselen koleksiyonlarından istediğiniz parçayı alıp kendi takımınızı oluşturabiliyorsunuz. Takım değil, tek tek alıp kendi tarzınızı sofranıza yansıtabiliyorsunuz.

Porland Bursa Mağazası’nda günlük kullanım ve özel davet sofralarının yanı sıra her türlü ikramda kullanılmak üzere çeşit çeşit porselen takımları, cam ve çelik ürünleri, mutfak araç gereçleri ile tekstil ürünleri, banyo takımları, ev ve ofis aksesuarları, her zevke ve bütçeye uygun ürünler bulunuyor. Ev kesimine yönelik koleksiyonların yanı sıra Gastronomi kesimi için ayrıcalıklı ürün seçenekleri de yer alıyor.

2018’e yeni yatırımlarla başlayan Porland, yıl sonuna kadar mağaza sayısını arttırarak hem yurt içinde hem de yurt dışında büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Porland Bursa Marka AVM Mağazası
SUR YAPI MARKA AVM Odunluk Mah. Akademi Cad. NO: 6 / A 1.Bodrum Katı Mağaza No: 20-21 Nilüfer / BURSA
Tel : 0224 255 93 33
E-Posta :bursa@porland.com.tr

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND DÜNYA MARKALARI İLE AMBİENTE FUARINDA

PORLAND DÜNYA MARKALARI İLE AMBİENTE FUARINDA

PORLAND, DÜNYA MARKALARI İLE BİRLİKTE AMBIENTE FUARINDA!

Sonraki
YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN

YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN

YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN Üretimin ve tasarımın her

Hoşunuza Gidebilir