Porland, yenilikçi ürünlerini 24.Hostech by Tusid Fuarı’nda katılımcılarla buluşturacak

0007280 yenilikciurunler 600

Porland, yenilikçi ürünlerini 24. Hostech by Tusid Fuarı’nda katılımcılarla buluşturacak

Zengin ürün yelpazesi ve sıradışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, CNR Expo Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Hostech by Tusid Fuarı’nda yerini alacak. Ürünleri ile gastronomi sektörüne ayrıcalık katan Porland, 8 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar kapsamında sektör profesyonelleri ve iş ortaklarıyla bir araya gelecek.

20 bini aşkın ürün çeşidiyle dört kıtada 30’dan fazla ülkeyi porselenle buluşturan Porland, şıklığın yanı sıra ürünlerinin kalitesi ile de beğeni topluyor. Porland, 8 – 12 Eylül tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Hostech by Tusid İstanbul – 24. Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda, Hall 2 – A09’da sektör profesyonelleri, iş ortakları ve ziyaretçileriyle buluşacak.

Prestijli ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunulacak

Porland, beş yıldızlı otellerden küçük bistro işletmelere kadar sektördeki ihtiyaçlara cevap verebileceği ürünleri ile ziyaretçilerini karşılayacak. Gastronomi sektörüne yönelik inovatif bakış açısı ve gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla tasarladığı ürünleri yurt içi ve yurt dışında 200’ü aşkın bayisi ile satışa sunan Porland, dikkat çekici ürünlerini fuarda sergileyecek.

Ethos Root Blue, Ethos Moss, Lykke, Pure Seasons, Christina, Grazia, Blizzard, Line ve Perspective koleksiyonlarının yanında Porland, birçok prestijli ürünüyle donattığı standında gastronomi profesyonellerini ağırlayacak. Porland standında porselen ürünlere ek olarak çatal, bıçak takımları ve bardaklar gibi farklı kategorilerdeki ürünlerde yer alacak.

Şef Mehmet Yalçınkaya Porland standında

Gastronomi sektörünün en önemli şeflerinden Mehmet Yalçınkaya, 11 Eylül Cumartesi günü, saat 14.00’te Porland standında ziyaretçilerle buluşacak. Yalçınkaya, çarpıcı sunum ve göz alıcı sofralara ilişkin ipuçlarını, gastronomi sektörü temsilcileri ile paylaşacak.

Total
0
Shares
Önceki
Porland’dan sofralarınıza şık dokunuşlar

Porland’dan sofralarınıza şık dokunuşlar

Porland’dan sofralarınıza şık dokunuşlar Özgün tasarımı, canlı renkleri ve göz

Sonraki
Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat

Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat

Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat Düğün hazırlıklarının olmazsa olmazı

Hoşunuza Gidebilir