Porland’dan sofralarınıza şık dokunuşlar

Porland’dan sofralarınıza şık dokunuşlar

Özgün tasarımı, canlı renkleri ve göz alıcı desenleriyle her zevke hitap eden alternatifler sunan Porland, sofraları estetik ve şık ürünlerle buluşturuyor. Porland, mutfaklarda sonbahar şıklığı yakalamak isteyenlere 14 – 19 Eylül tarihleri arasında tüm ürünlerde geçerli olan yüzde 50 ve üzeri indirim fırsatı sunuyor.

Geniş ürün yelpazesiyle kullanıldığı her alana renk katan Porland, şıklık ve zarafeti sofralara taşımaya devam ediyor. Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken fincanlar ve kupalar, çay ve kahve içmeyi bir ritüele dönüştürürken; şık ve özgün tasarıma sahip kahvaltı takımları da sabah keyfine renk katıyor. Her porsiyona hitap eden farklı desen ve renkteki fırın kapları ise yemek pişirmenin yanında; sahip oldukları şık tasarımlarla sofralara taşınarak zarif bir görüntü yaratıyor.

Mutfakta mutluluk var

Herkesin bir mottosu olmalı fikrinden yola çıkarak sevgi, hoşgörü, eğlence ve lezzet temalarında mesajlar içeren Be Happy Koleksiyonu, Porland tasarımcıları tarafından özenle tasarlandı. Mutluluk veren mesajların yer aldığı koleksiyon; kahvaltı sofralarından, çay – kahve saatine kadar günün her anına eşlik edecek birçok alternatiften oluşuyor.

Kahvaltınıza renk katın

Porland, birbirinden şık kahvaltı takımlarıyla da sabah rutinini renklendiriyor. Çiçek ve yaprak desenleriyle doğaya özgü yansımalar sunan Green Days Kahvaltı Takımı ile doğanın tüm renklerini sofranıza taşıyabilirsiniz. 30 parçadan oluşan takımda; irili ufaklı düz tabaklar, zeytin ve reçel servisi için ideal olan kaseler, çay bardakları ve tabakları yer alıyor..

Glamorous ile bereketli sofralar

Estetik ve zarafetin öncüsü Porland güç, dayanıklılık ve bereketin simgesi olan “Fatma Ana’nın Eli” sembolünden esinlenerek tasarladığı Glamorous Koleksiyonu ile tüm mutfaklara bereket katıyor. Dünyanın en gelişmiş sır üstü teknolojileri ile üretilen, yüzde yüz gerçek altın ve platin desenli, camsı yüzey üstüne dekorlanan koleksiyon, etnik desenleri ve göz alıcı renkleriyle sofralardaki yerini alıyor. Koleksiyona yeni eklenen çukur tabaklar ve çok amaçlı mini tabaklarla dilediğiniz her yemeği Glamorous Koleksiyonu’nun eşsiz zarafetiyle servis edebilirsiniz.

Çay ve kahve keyfi Porland ile bir başka

Sabah kahvaltıda, gün içerisinde, öğle arasında ya da akşam saatlerinin en keyifli ritülleri arasında yer alan çay ve kahve keyfi, Porland’ın farklı tasarımlarıyla daha da keyifli hale geliyor. Porland tasarımlarında hayat bulan, çizgiler, daireler, spiraller ve hayal gücünün ötesinde modern şekillerden oluşan kupa ve fincanlar kahve ve çay keyiflerini daha da özel kılıyor.

Sonbahara özel yüzde 50 indirim kampanyası

Porland, 14 – 19 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak sonbahar kampanyası ile tüm ürünlerde geçerli yüzde 50 ve üzeri indirim fırsatı sunuyor. Porland’ın cazip kampanyasında yararlanmak ve alışveriş keyfini indirim fırsatıyla yaşamak için Porland mağazalarını ve www.porland.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Porland’ın en özel tasarımları Host Milano 2021 Fuarı’nda
0007274 host

Porland’ın en özel tasarımları Host Milano 2021 Fuarı’nda

Porland’ın en özel tasarımları Host Milano 2021 Fuarı’nda Özgün tasarımları ve

Sonraki
Porland, yenilikçi ürünlerini 24.Hostech by Tusid Fuarı’nda katılımcılarla buluşturacak
0007280 yenilikciurunler 600

Porland, yenilikçi ürünlerini 24.Hostech by Tusid Fuarı’nda katılımcılarla buluşturacak

Porland, yenilikçi ürünlerini 24

Hoşunuza Gidebilir