Porland beyazın saflığını ve doğallığını ev tekstiline taşıdı

0007153 619X469 beyaz ev 600

Porland’dan yepyeni bir kategori: Beyaz ev tekstili

Porland beyazın saflığını ve doğallığını ev tekstiline taşıdı

 

Porselen sektörünün öncü markası Porland, ev tekstili kategorisini genişleterek yatak odası tekstiline adım atıyor. Yeni kategoride beyazın zarafetini taşıyan, kaz tüyü, bambu, mikrojel ve yüzde 100 pamuk gibi farklı tercihlere uygun yorgan, yastık ve alezler, Porland’ın seçili mağazaları vewww.porland.com’damüşterilerle buluşuyor.

 

Porselenin yanı sıra eve dair ihtiyaç duyulan tüm kategorilerde 20 binden fazla ürün, 100’den fazla koleksiyon ve desen çeşitliliğini müşterilerinin beğenisine sunan Porland, ev tekstili alanını yeni kategorisiyle zenginleştiriyor. Sofra, salon, mutfak ve banyo tekstiline ek olarak beyaz yatak odası tekstil ürünlerini de geniş ürün yelpazesine katan Porland, kalite ve şıklığı beyazın asaleti ile buluşturuyor.

 

Ürün yelpazesi genişliyor

 

Eve dair her kategoride müşterilerinin ihityaçlarını karşılama hedefiyle hareket eden Porland; masaüstü, mutfak, ev dekor, banyo ve yatak odası kategorileri altında müşterilerine binlerce ürün alternatifi sunuyor. Son olarak ürünleri arasına yorgan, yastık ve alezleri ekleyerek yatak odası kategorisini genişleten Porland, beyaz tekstilde de kalitesini müşterileri ile buluşturacak. Kaz tüyü, bambu, mikrojel ve yüzde 100 pamuk içerikli yorgan, yastık ve alezler, yatak odalarında beyazın saflığını tercih edenlere Porland seçkinliğini sunacak.

 

Sağlıklı, hijyenik ve konforlu uykular

Dünyadaki en hafif, en doğal, en sağlıklı ve en yumuşak malzemesi olan kaz tüyü dolgulu çift kişilik yorgan ve yastıklar, düşük sıcaklıklarda bile vücut ısısının korunmasını sağlarken hafif ve ince yapısı ile konforlu ve rahat bir uyku ortamı sağlıyor.

 

Özel ince nano elyaf dolgusu ile hacmini uzun yıllar koruyarak sağlıklı bir uyku sunan, yüzde 100 polyester mikrojel yorgan ve yastıklar, antibakteriyel ve antialerjik olmalarıyla hijyen ve konfor vaat ediyor. Yüzde 100 pamuk yorgan ve yastıklar ise serinlik hissi vererek fazla nemi tutuyor.

 

Porland beyaz ev tekstili ürünlerine seçili Porland mağazalarından ve www.porland.com adresinden ulaşılabilir..

Total
0
Shares
Önceki
Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın
0007151 porland sonbahar temasi 600

Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın

Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın   Doğanın içinden gelen

Sonraki
Porland sanatı mağazalarına taşıyor
0007155 aclik oyunlari 600

Porland sanatı mağazalarına taşıyor

Porland sanatı mağazalarına taşıyor   Cam sanatçısı ve tasarımcısı Derya

Hoşunuza Gidebilir