MARIN BLUE Koleksiyonu

marin blue

Porland’dan denizin benzersiz güzelliğini anlatan

MARIN BLUE Koleksiyonu

Denizin derin mavisi, içimize ilmek ilmek işleyen yosun kokusu… Kumlanmış ayaklarımız, dalgaların verdiği huzur ile kendimizi Güneş’in kollarında bulduğumuz o an… Yahut soğuk kış günlerinde sıcak kahvemiz ile ellerimizi, sevdiklerimizin gülümesi ile içimizi ısıtırken, sonsuz maviliğin yanında olmanın verdiği huzur… Her tonunda ayrı bir şölen sunan denizin gizemli dünyasının kapılarını açan Porland, sofralara huzuru ve canlılığı getiriyor.

İçinde bambaşka bir dünyaya ev sahipliği yapan denizler, sonsuzluğu resmeden kusursuz güzelliği ve yıllardır çözülemeyen gizemleri ile hayatımızda ayrı bir öneme sahip… Bu güzellikten yola çıkan Porland, denizin ve deniz canlılarının ritminden esinlenerek MARIN BLUE Koleksiyonu’nu tasarladı.

Mavinin rahatlatan tonu, yaşam alanları ile buluşuyor

Balık, deniz anası, ahtapot, yengeç, ıstakoz gibi deniz canlılarının uyumuna çizgisel ve noktasal fırça darbeleri ile hayat veren Porland MARIN BLUE Koleksiyonu, bütün ürünlerinde farklı desenlere imza atıyor. Günlük yemek servisleri, kahvaltı ve ikram ürünlerinden oluşan koleksiyon, mavinin rahatlatan tonunu ve denizlerin sonsuz derinliğini yaşam alanları ile buluşturuyor.

Ömür Boyu Desen Çıkmama Garantili MARIN BLUE Koleksiyonu’na Porland mağazalarından ve www.porland.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen
VORTEX

Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen

Gıda tüketimi için en uygun madde: Porselen Hijyen önceliğinin ilk sıraya

Sonraki
Sofralarınıza Estetik Katan Yemek Takımları
arabesquE

Sofralarınıza Estetik Katan Yemek Takımları

Yemek Takımları Sabah, öğle ve akşam; günün her öğününde yemek sofralarınızda

Hoşunuza Gidebilir