Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon

0007344 Porland Showroom

Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon

Estetik ve zarafetin öncüsü Porland; özgün tasarımı, canlı renkleri ve göz alıcı desenlere sahip Vignetta, Fractal serileri ve Glamorous Koleksiyonları ile Ramazan bereketini sofralara taşıyacak.

İmza attığı koleksiyonlarda estetik ve zarafeti, şıklığın çarpıcı detayları ile buluşturan Porland, Ramazan ayına özel tasarladığı benzersiz koleksiyonları ile iftar sofralarının bereketine eşlik etmeye hazırlanıyor.

Fatma Ana’nın Eli, Ramazan sofralarının huzuru ile buluşuyor

Estetik ve zarafetin öncüsü Porland güç, dayanıklılık ve bereketin simgesi olan “Fatma Ana’nın Eli” sembolünü kullanılarak tasarladığı Glamorous Koleksiyonu ile bizleri sevdiklerimizle bereketli sofralarda buluşturuyor…

Porland, etnik desenlerin ve göz alıcı renklerin kullanıldığı Glamorous Koleksiyonu ile huzurun eşlik ettiği sofralara yenilerini ekliyor. Dünyanın en gelişmiş sır üstü teknolojileri ile üretilen altın ve platin desenli, camsı yüzey üstüne dekorlanan Glamorous Koleksiyonu, iftar sofralarını dingin ve şık tasarımı ile süslüyor.

Lezzet festivali ve görsel şölen bir arada…

Porland, bu Ramazan ayında siyahın karakteristik zarafetini, modernist dizayn anlayışı ile porselene işliyor; Porland Fractal Pasta Takımı, en lezzetli tatlılar için harika bir sunum alanına dönüşüyor. 6 parçadan oluşan ve 20 cm genişliğindeki ideal boyutuyla en şık masalardan, spontane yapılan ikramlara kadar her alanla görsel bir bütünlük yakalıyor. Çizgiler, daireler, spiraller ve hayal gücünün ötesinde modern şekillerden oluşan bu takım, pasta sunumunu ayrıcalıklı bir hale getiriyor.

Tabiatın göz alıcı renkleri iftar sofralarının huzuruna eşlik ediyor

Doğanın yansımalarını modern bir perspektifle porselene resmeden Porland Vignetta İkram&Kahvaltı Takımı sahur sofralarının huzuruna eşlik ediyor. Vignetta İkram&Kahvaltı Takımı’nın natural dokunuşları; tabiatın saf ihtişamını daha da ön plana çıkarırken, renk kartelasının en güçlü tonları, tabakta görsel bir efekt yaratıyor.

Ömür Boyu Desen Çıkmama Garantisi’ne sahip sır altı tekniği ile üretilen serinin desenlerinde bulunan farklı yaprak formları, geometrik şekiller ile komplike ama dengeli bir uyum yakalarken, kaliteli porseleni ile sofraların en rafine lezzet eşlikçisine dönüşüyor. Birbiriyle uyumlu 18 parçadan oluşan 6 kişilik bu yepyeni takım, sofra stilini estetik ve fonksiyonel detaylarla zenginleştiriyor.

Total
0
Shares
Önceki
Porland, ABD’ye Türk porselenini sevdirecek
glamorous1

Porland, ABD’ye Türk porselenini sevdirecek

Porland, ABD’ye Türk porselenini sevdirecek 20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada

Sonraki
Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya
Abstract

Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya

Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Kampanya Zarafet ve estetiğin öncüsü

Hoşunuza Gidebilir