Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel kampanya

Porland’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Özel Kampanya

Zarafet ve estetiğin öncüsü Porland, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, 8 – 14 Mart tarihleri arasında, mağaza ve online alışverişlerde geçerli yüzde 50 ve üzeri indirim kampanyasına imza atıyor.

Porland, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tüm ürünlerinde büyük indirim kampanyasını başlatıyor. Geniş ürün gamı ile her zevke ve her bütçeye hitap eden yüzlerce çeşit ürünü yüzde 50 ve üzeri indirimlerle satışa sunuyor.

Tüm ürünlerde geçerli indirim kampanyası ile 8-14 Mart tarihleri arasında Porland mağazalarından ve www.porland.com sitesinden yapacakları alışverişlerde kampanyadan faydalanabilecekler.

Tekli satın alma seçeneği ile kendi koleksiyonunuzu oluşturun!

Porland’ın ürettiği tüm koleksiyonlardaki tekli satın alma seçeneği ile hem kendi takımınızı özgürce oluşturabilir hem de özgün tasarımlı Porland ürünlerinden istediğiniz adette satın alma imkânı elde edebilirsiniz.

www.porland.com

facebook.com/porlandkurumsal

instagram.com.tr/porland

instagram.com.tr/porlandgastro

twitter.com/porlandkurumsal

Porland Hakkında:

1976’da yaşam alanlarını güzelleştirmek arzusuyla açılan mütevazı bir züccaciye mağazasından günümüze aynı tutkuyla gelen, porselen üretiminde sektör devi Porland, doğadan aldığı ilhamla en saf materyalleri en estetik formlarda tasarlamaktadır. Bilecik’te 300 bin metrekare, Gebze’de 10 bin metrekare alana sahip üretim tesislerinde yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim yapan Porland, üretiminin yüzde 65’ini ihraç etmektedir. Yurt içindeki 32 mağazası, 200’ü aşkın satış noktasının yanı sıra Porland; 4 kıtada, 30’dan fazla ülkede, 20 bini aşkın ürün çeşidiyle gerek gastronomi gerekse ev kesiminin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 2019 yılında, Amerika’da IHA Fuarı’nın düzenlediği GIA (Global Innovation Awards) ödül törenine katılan Porland, Global Honoree 2019 ödülünün sahibi oldu.

Total
0
Shares
Önceki
Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon

Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon

Porland’dan göz alıcı 3 yeni koleksiyon Estetik ve zarafetin öncüsü Porland;

Sonraki
Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

Porland’dan 21 Mart Ekinoksu’na özel, sepette yüzde 21 indirim kampanyası

Hoşunuza Gidebilir