Porland bayram mutluluğunu sofralara taşıyor

cosmos

Porland Bayram mutluluğunu sofralara taşıyor

Bayramları bayram yapan sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz sofralardır. Özgün tasarımı, şık desenleri ve göz alıcı renkleriyle yemek rutinini bir keyfe dönüştüren Porland, bu bayram mutluluğu sofralara taşıyor.

En güzel bayram geleneklerimizin başında gelir bayram yemekleri. Sevdiklerimizle bir masanın etrafında toplanarak yediğimiz keyifli yemeklerin tadı her zaman bir başka. Tüm tasarımlarını şık detaylarla süsleyen Porland bayram sofralarına göz alıcı koleksiyonlarıyla eşlik ediyor. Porland’ın bayram sofralarına yakışacak Mahpeyker, Ruby Lemonade, Glam, Copper Line ve Palms yemek takımlarıyla bayram yemekleri ve ikramları görsel bir şölene sahne oluyor.

Geçmişten günümüze zarafet esintisi

Sofraları altın şıklığı ile süsleyen Mahpeyker Koleksiyonu, günümüz trendlerinden olan Mandala etkisini porselenle buluşturuyor. Turkuaz renginin dinginliğini zarafetle harmanlayan koleksiyon, doğal tarihi figürleri 4 farklı desen ile güçlendiriyor. Mahpeyker yemek takımı, şık bayram sofralarını zengin sunumuyla eşsiz bir ziyafete dönüştürmenizi sağlıyor.

Her zevke özel alternatifler

Limon ve yapraklarıyla yaz esintisini sofralara taşıyan Ruby Lemonade yemek takımı, bahçe ve balkonda hazırlayacağınız bayram sofralarınıza renk katıyor. Doğanın saf ihtişamını sofralarla buluşturan Ruby Lemonade, yazın dingin ruhunu yanstıyor. Altın ve platin desenleriyle zarif detayları bir araya getiren Glam Yemek Takımı, sahip olduğu vintage renkleriyle bayram sofralarında zarifliği simgeliyor. Desenlerinde yer alan Osmanlı çizgileriyle de geçmiş bayram sofralarını günümüze taşıyor.

Sade sofralar için minimalist tasarımlar

Dekorasyonda farklı ürün kategorilerinde etkisi görülen bakır trendi; minimalist bir tasarım ile Copper Line koleksiyonunda sofralara taşınıyor. Porland’ın özel reçetesi ile üretilen Alumilite porselen yapısına bakır renginin işlenmesi ile de geleneksel çizgisini koruyan Copper Line, bayram sofralarını dingin ve şık tasarımı ile taçlandırarak misafirleri kendine hayran bırakıyor.

Gerçekleştirdiği tüm tasarımlarda özgün çizgisini koruyan Porland, Palms Koleksiyonu’yla doğadan aldığı ilhamı Art Deco tarzıyla bütünleştiriyor. Geometrik desenlerin hakim olduğu 12 kişilik Palms takımı, bayram yemeklerine renk katıyor.

Total
0
Shares
Önceki
Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat

Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat

Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat Düğün hazırlıklarının olmazsa olmazı

Sonraki
Porland ile sofralarınıza renk ve şıklık katın

Porland ile sofralarınıza renk ve şıklık katın

Porland ile sofralarınıza renk ve şıklık katın Birbirinden şık koleksiyonlarıyla

Hoşunuza Gidebilir