Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat

Porland ile Kendi Evlilik Setini Yarat

Düğün hazırlıklarının olmazsa olmazı evlilik setleri Porland’da her zevke hitap eden birçok alternatifle karşınıza çıkıyor. Porland’ın ister şık, ister klasik detaylardan oluşan sayısız seçeneğiyle hayalinizdeki evlilik setini yaratmanız mümkün. Yemek takımından kahvaltı takımına, çatal bıçak takımından tencere takımına kadar beğendiğiniz ürünleri bir araya getirin, kendi setinizi hazırlayın.

Zengin ürün çeşidi, sıra dışı tasarımları ile sofralarınıza zarafet katan Porland, farklı renk ve tasarımlarıyla oluşturduğu evlilik paketleri içerisinde yer alan ürünlerle yeni bir çeyiz paketi hazırlamanız için tercihi size bırakıyor. Evlilik paketleri içerisinde yer alan dilediğiniz yemek takımı, kahvaltı takımı, çatal kaşık bıçak takımı ve tencere takımını bir araya getirip, sizin için en uygun seti yaratabilirsiniz.

Afrika Evlilik Paketi, Afrika Altın Evlilik Paketi, Palms Evlilik Paketi, Palms Altınlı Evlilik Paketi, Galaxy Evlilik Paketi, Moonlight Evlilik Paketi, Riva Evlilik Paketi, Riva 2 Evlilik Paketi, Wavy Evlilik Paketi ve Chopin Evlilik Paketi dahilindeki tüm şık ürünler kendi setinizi yaratmanız için Porland’da sizi bekliyor.

Minimalist çizgileriyle göz dolduruyor

Minimalist çizgilerle sadeliği temsil eden Moonlinght Evlilik Paketi, beyaz sevenlerin tercihi olacak. 61 parça yemek takımı, 36 parça kahvaltı takımı, 84 parça çatal-kaşık-bıçak takımı ve 7 parça granit tencere takımından oluşturacağınız evlilik paketiyle şık sofralar sizi bekliyor.

Klasikten vazgeçemeyenlere özel

Bazı ürünler vardır ki modası hiç geçmez. Hangi ortamda kullanılırsa kullanılsın tüm dikkatleri toplar. Galaxy Evlilik Paketi içerisinde bulunan ürünler de sahip oldukları klasik çizgilerle her daim evinizin en şık misafirleri olacak. Altın ve platin desenleriyle zarif detayları bir araya getiren Galaxy Evlilik Paketi, 36 parça kahvaltı takımı, 61 parça yemek takımı, 84 parça çatal-kaşık-bıçak takımı, 15 parça granit tencere takımı ve 7 parça mini tencere takımından oluşuyor./p>

Özgün çizgilerin ışıltılı dansı

Gerçekleştirdiği tüm tasarımlarda özgün çizgisinden ödün vermeyen Porland, Chopin Evlilik Seti’nde yuvarlak formaları altın rengiyle süslüyor. Hem beyazın zarafetinden, hem de altın renginin gösterişinden vazgeçemeyenler için tasarlanan Chopin Evlilik Seti, yemek yapmayı ve yemek yemeyi keyfe dönüştürecek. Estetik çizgilerle hazırlanan evlilik seti, 19 parça kahvaltı takımı, 60 parça yemek takımı, 84 parça çatal-kaşık-bıçak takımı ve 7 parça granit tencere takımından oluşuyor.

Evlilik setlerini daha yakından görmek için Porland mağazalarını ve Porland internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Porland, yenilikçi ürünlerini 24.Hostech by Tusid Fuarı’nda katılımcılarla buluşturacak
0007280 yenilikciurunler 600

Porland, yenilikçi ürünlerini 24.Hostech by Tusid Fuarı’nda katılımcılarla buluşturacak

Porland, yenilikçi ürünlerini 24

Sonraki
Porland bayram mutluluğunu sofralara taşıyor
cosmos

Porland bayram mutluluğunu sofralara taşıyor

Porland Bayram mutluluğunu sofralara taşıyor Bayramları bayram yapan

Hoşunuza Gidebilir