PORLAND MAĞAZALARINDA BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!

0006939 Babalar Gunu Porland 600

BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!

Porland’ın birbirinden şık, göz alıcı ve keyifli ürün gruplarında Kahraman Babalarımız için indirim fırsatları Haziran ayı boyunca devam edecek.

Örnek aldığımız, bizi cesaretlendiren, her anımızda yanımızda olup, bize destek olan, en zor günümüzü aydınlatan değerli babalarımız, bizim ilk kahramanlarımız… Onları, en güzel hediye ile mutlu etmenin tam zamanı.

Porland, değerli babalarımız için sayısız hediye seçeneği, sürpriz indirimler ve açırılmayacak fırsatlar ile Türkiye’deki 30 mağazasında ve www.porland.com’da sizlere vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaat ediyor.

Zengin ürün çeşitlerinin yer aldığı Porland mağazalarındaki sınırsız hediye seçenekleri ve her zevke hitap eden ürün çeşitlerinden biri mutlaka babanızın stilini yansıtacak! Ofisinde veya evde keyifle kullanabileceği bir kupa ya da şık bir duvar saati; her zaman birlikteliğinizi hatırlatacak güzel bir çerçeve; İstanbul severlere özel İstanbul Koleksiyonu ve birbirinden farklı ürün gruplarıyla babanıza en güzel hediye olacak.

Porland tüm Kahraman Babaların Babalar Günü’nü kutluyor!

 

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA
0006937 hera1 600

MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA

MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA “Biz” olacağınız bu

Sonraki
İSTANBUL GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
0006941 2019 istanbul gastronomi sektoru iftar yemeginde bulustu min 600

İSTANBUL GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

İSTANBUL GASTRONOMİ SEKTÖRÜ İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Hoşunuza Gidebilir