MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA

0006937 hera1 600

MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA

“Biz” olacağınız bu özel günde her şeyin mükemmel olması için özen gösterirken, sevdiklerinizi ağırlayacağınız sofralarınızda mükemmelliği yakalamak için Porland’ın eşsiz koleksiyonları sizleri bekliyor.

Her detayında özen ve emeğin yer aldığı yeni yaşam alanınızda, avantajlı ve zengin koleksiyonların bulunduğu ürün gruplarını görmek için Porland Mağazaları’na davetlisiniz.

Tasarımlarında hikayeleri olan, her zevke uygun zengin koleksiyonları ile yeni yuvanızda tarzınızı yansıtabileceğiniz ürün grupları ile ister kendi Evlilik Paketinizi oluşturabilir, isterseniz sizler için özenle oluşturulan Evlilik Paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Porland Mağazaları ve web sitemizde (www.porland.com) sizler için hazırlanmış Evlilik Paketlerinin dışında pek çok takım seçeneği bulunmaktadır. Takımlarınızı kendi zevkinize göre oluşturabilir, çok farklı ürün seçeneği ve kaçırılmayacak fırsatlar ile satın alabilirsiniz.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLÜ FİRMA PORLAND, MAISON&OBJET PARİS FUARI’NDA YİNE GÖZ KAMAŞTIRIYOR
0006935 MAISON OBJET 600

DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLÜ FİRMA PORLAND, MAISON&OBJET PARİS FUARI’NDA YİNE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, sektörün en önemli

Sonraki
PORLAND MAĞAZALARINDA BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!
0006939 Babalar Gunu Porland 600

PORLAND MAĞAZALARINDA BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!

BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR!

Hoşunuza Gidebilir