EVET DEMEDEN ÖNCE ÖZGÜRCE SEÇİN BEĞENİN BİRLEŞTİRİN!

0006897 2018 evet demeden once ozgurce secin 600 2

EVET DEMEDEN ÖNCE ÖZGÜRCE… SEÇİN BEĞENİN BİRLEŞTİRİN!

Yeni ev, yeni hayat, yeni sofralar ve yepyeni özgün hikayeler yaratmanız için sizleri özgür alışverişin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Evlilik hazırlıkları… Hayatın en tatlı heyecan ve koşuşturmasının yaşandığı keyifli telaşlar…Bu kadar koşuşturma içerisinde bir de size dayatılan evlilik paketleri…

Porland, yepyeni bir hayata başlayacak olan çiftleri, her şeyin kusursuz olmasını istedikleri bu dönemde, ‘Kendi Evlilik Paketini Özgürce Kendin Yarat’ kampanyası ile tanıştırmaya davet ediyor.

Daha önce benzeri olmayan bu kampanya ile evlilik hazırlığında olan çiftlere; hem sınırlamadan seçim yapma özgürlüğü sunuyor, hem de avantajlar sağlıyor.

Mutlu yuvanızın vazgeçilmesi olan sofralarınızda keyifle kullanabilmeniz için tasarladığı yemek takımlarını, kahvaltı takımlarını, çatal&kaşık&bıçak takımlarını, tencere takımlarını ve daha birçok çeşidi tamamen sizin ihtiyacınız ve zevkinize göre paket haline getiriyor. Bu seçeneklerden siz ihtiyacınız olduğu kadarını alıyorsunuz, seçtikçe kazanıyor kazandıkça mutlu oluyorsunuz. Porland, dilerseniz sizin adınıza da hazır paketler sunmaya da devam ediyor.

Porland’ın tıpkı ‘Kendi Takımını Kendin Oluştur’ kampanyasında olduğu gibi, ‘Kendi Evlilik Paketini Kendin Yarat’ kampanyası ile de kendi zevkinize göre, özgürce paketinizi oluştururken, bütçeleriniz de rahatlıyor, kazandıkça çoğalttığınız mutluluklarınız da artıyor.

Porland’ın seçili takımlarına uyguladığı, satın alma avantajlarına www.porland.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
ANNELERİMİZE SONSUZ SEVGİYLE…
0006895 2018 annelerimize sonsuz sevgiyle 600

ANNELERİMİZE SONSUZ SEVGİYLE…

Annelerimizin, sonsuz sevgisinden ilham aldık Anneler Günü’ne Özel sadece onlar

Sonraki
ŞEFLER PORLAND’I SEÇTİ! ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU!
0006901 Nisan2018CulinaryCup 600

ŞEFLER PORLAND’I SEÇTİ! ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU!

ŞEFLER PORLAND’I SEÇTİ!

Hoşunuza Gidebilir