ANNELERİMİZE SONSUZ SEVGİYLE…

0006895 2018 annelerimize sonsuz sevgiyle 600

Annelerimizin, sonsuz sevgisinden ilham aldık Anneler Günü’ne Özel sadece onlar için tasarladık ve ürettik…

Anne kavramı, tek bir tanıma ya da kalıba sığamayacak kadar geniş bir anlam taşır. Var oluş bir anne karnında başlar ve evrenin döngüsü sağlanır…

Porland, tıpkı evren gibi sonsuz sevgi ve güzelliğe sahip annelerimizi mutlu etmek için hazırlandığı bu özel günde, hem yepyeni koleksiyonu Cosmos ’u tanıtıyor hem de yüzlerce çeşit ürünü sürpriz indirimlerle satışa sunuyor.

Porland’ın yepyeni Cosmos koleksiyonu; yıldızlar, samanyolu, güneş gibi tüm gök cisimleri ve gökyüzü olaylarından etkilenerek tasarlandı. Cosmos’un bu büyüleyici ve mistik yanları, farklı renk ve tonlamalar bir araya getirilerek üretildi. 6 farklı desen ve renkten oluşan, sır üstü baskılama tekniği ile hazırlanan altın yaldızlı bu özel koleksiyon, evrende ki varlıkların en özeli annelerimize çok yakışacak. Siz de annenizle paylaşacağınız bu güzel sofralarda birlikte kurduğunuz hayalleri renklendirip sonsuz sevgiyi paylaşabilirsiniz…

Porland, annelerimizin hayatını kolaylaştıracak mutfak yardımcılarını, pasta ve kek kalıplarını, saklama kutularını, birbirinden şık süs eşyalarını, bibloları ve tasarımlarıyla göz dolduran benzersiz porselen koleksiyonlarını da sizler için sürpriz indirimlerle satışa sunuyor.

Ayrıca, hem Cosmos koleksiyonunda hem de Porland’ ın tüm koleksiyonlarında ki tekli satın alma özelliği ile farklı boy ve desenlerde tabakları, kaseleri, kupaları ve ikram grubu ürünleri zevkinize uygun seçerek kendi takımınızı oluşturabilir, istediğiniz adette satın alarak başta anneler olmak üzere tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Seçimlerinizi yaparken sınırlarınızın zorlanacağı geniş ürün gamı ile, her zevke ve her bütçeye hitap eden Porland’ın, yeni ürün ve koleksiyonlarına ait tüm detaylara, Porland Mağazalarından ve porland.com.tr online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

Tüm anne ve anne adaylarının, bu özel günü sonsuz sevgiyle kutlu olsun…

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND’LA KEMER COUNTRY’DE ANNELERE BÜYÜK KUTLAMA!
0006893 Mayis2018KemerCountry 600

PORLAND’LA KEMER COUNTRY’DE ANNELERE BÜYÜK KUTLAMA!

PORLAND’LA KEMER COUNTRY’DE ANNELERE BÜYÜK KUTLAMA!

Sonraki
EVET DEMEDEN ÖNCE ÖZGÜRCE SEÇİN BEĞENİN BİRLEŞTİRİN!
0006897 2018 evet demeden once ozgurce secin 600 2

EVET DEMEDEN ÖNCE ÖZGÜRCE SEÇİN BEĞENİN BİRLEŞTİRİN!

EVET DEMEDEN ÖNCE ÖZGÜRCE… SEÇİN BEĞENİN BİRLEŞTİRİN!

Hoşunuza Gidebilir