TÜM KADINLAR İÇİN ÇOK ÖZEL BİR KAMPANYA!

Porland anneler gunu

Porland, Kadınlar Günü’ne özel 7-10 2023 Mart tarihleri arasında, tüm ürünlerde %50 büyük indirimle bugünü kutluyor…

“Tasarladık ve Ürettik” mottosuyla, marka olarak balerin figüründen yani kendini sanata adamış bir kadının zarafeti, estetiği, dayanıklılığı, yüksek disiplin ve özveriyi temsil etmesinden aldığı ilhamla, her aşaması aşk ve emek kokan uzun bir yolculuğa çıkan Porland, bugün sayısı 650’ye ulaşmış kadın çalışanıyla ve kadın çalışanlarından aldığı ilham ve güçle büyüyerek yoluna devam ediyor.

Hayatın her alanında tarzını ve farkını ortaya koyan kadınlarımız için; Porland’ın seçim yaparken sınırları zorlayacak geniş ürün gamı ile her zevke ve her bütçeye hitap eden yüzlerce çeşit ürünü sadece 4 gün için %50 indirimle satışa sunuluyor. Toplumun mimarı kadınlarımız, 7-10 Mart tarihleri arasında Porland mağazalarında ve www.porland.com sitesinde indirimli ürünlerle alışveriş yapmanın keyfini sürecek…

Porland’ın ürettiği tüm koleksiyonlardaki tekli satın alma seçeneği ile her kadın hem kendi takımını özgürce oluşturabilecek hem de özgün tasarımlı Porland ürünlerinden istediği adette satın alma imkanı elde edecek! Kendini özgün ve özgür hisseden tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarız.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
ANNELER İÇİN EN ÖZEL SOFRALAR!
0006947 2019 anneler icin en ozel sofralar min 600

ANNELER İÇİN EN ÖZEL SOFRALAR!

Porland Ürünleri ile Anneler Günü’nde En Güzel Sofrayı Siz Hazırlayın!

Sonraki
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNEN FİRMA ÖDÜLÜ PORLAND’IN OLDU!
0006951 2019 musteri memnuniyetini ilke edinen firma odulu porlandin oldu min 600

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNEN FİRMA ÖDÜLÜ PORLAND’IN OLDU!

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ İLKE EDİNEN FİRMA ÖDÜLÜ PORLAND’IN OLDU!

Hoşunuza Gidebilir