ANNELER İÇİN EN ÖZEL SOFRALAR!

0006947 2019 anneler icin en ozel sofralar min 600

Porland Ürünleri ile Anneler Günü’nde En Güzel Sofrayı Siz Hazırlayın!

En kıymetli varlıklarımız Annelerimiz için, birbirinden şık, göz alıcı ve eğlenceli koleksiyonlar Porland’da. Üstelik her zevke ve her bütçeye uygun hediye alternatiflerini Masa Üstünden, Ev Dekora, Mutfak ürünlerinden, Banyo ürünlerine kadar aradığınız her kategoriye ait ürün seçenekleri Anneler Günü’ne özel fırsatlarla Porland’da.

Porland’ın, etnik desenlerden ilham alarak tasarladığı en yeni koleksiyonu Posh; evrensel sembollerin ahenkle dansını sofralarınıza getiriyor. Evrenselliğe vurgu yapan Posh koleksiyonunda, her kültüre ait izler taşıyan gelenek, görenek, müzik, dans, moda ve el sanatları gibi değerler, ürünlerde folklorik bir ritimle sergileniyor. Sanatçının el işçiliği ile bir araya getirdiği etnik desenlerin verdiği dingin ve
bütünleştirici enerji, çeşitli kültürel değerlerin birlikteliğinin, evrensel ritmini oluşturuyor. Farklı kültürel değerlere duyulan saygı ve hoşgörünün bir simgesi olan bu özel koleksiyon, evrendekivarlıkların en özeli annelerimize çok yakışacak. Siz de annenizle paylaşacağınız bu güzel sofralarda birlikte kurduğunuz hayalleri renklendirip sonsuz sevgiyi paylaşabilirsiniz…

Üstelik Porland’ın ürettiği tüm koleksiyonlardaki tekli satın alma seçeneği ile siz de hem kendi takımınızı özgürce oluşturabilir hem de özgün tasarımlı Porland ürünlerimizden istediğiniz adette satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Annelere en güzel hediyeler, farklı indirim oranları ve kaçırılmayacak fırsatlarla Porland mağazalarında ve www.porland.com online satış adresinde sizleri bekliyor.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND, GELECEĞİN ŞEFLERİNE İLHAM VERİYOR!
0006945 gelecegin sefleri 600

PORLAND, GELECEĞİN ŞEFLERİNE İLHAM VERİYOR!

TÜRKİYE’NİN EN İYİ ŞEFLERİ, BU YIL DA PORLAND’I SEÇTİ!

Sonraki
TÜM KADINLAR İÇİN ÇOK ÖZEL BİR KAMPANYA!
Porland anneler gunu

TÜM KADINLAR İÇİN ÇOK ÖZEL BİR KAMPANYA!

Porland, Kadınlar Günü’ne özel 7-10 2023 Mart tarihleri arasında, tüm ürünlerde

Hoşunuza Gidebilir