YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN

0006919 2018 yeniliklerle dolu yilbasi sofralar 600

YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN

Üretimin ve tasarımın her aşamasında sanattan ilham alan ve sanatla beslenen Porland, yeni yıla Barok dönemi trendlerinden esinlenen Evoke koleksiyonu ile giriyor!

Porland her yıl olduğu gibi bu yıl da sanatı sofraya taşımaya devam ediyor. Yeni yıla özel hazırladığı Evoke Koleksiyonu, altın şıklığının gösterişli havasını Rönesans ruhunun asil ve estetik duruşuyla birleştiriyor.

Porland’ın özel reçetesi ile Alumilite (Aluminalı Porselen) olarak üretilen koleksiyonda kullanılan bordo, mavi, yeşil, pembe renkler üzerine işlenen majör ve minör desenler tasarımdaki zıtlığa atıf yaparken tıpkı bir tempo değişimini andırıyor ve farklılıkların bütünsel uyumuna dikkat çekiyor.

Geniş ürün gamı ve fiyat aralıkları ile her zevke ve her bütçeye hitap eden Porland, Evoke Koleksiyonundaki farklı boylarda düz tabakları, kayık tabakları, kaseleri, kupaları ve ikram grubu ürünleri ile şık bir hediye fırsatı da sunuyor.Kolleksiyonu tamamlayan masa üstü aksesuarları, şamdanları ve birbirinden şık kadehleri ile yılbaşı sofralarınızı tamamlıyor.Siz ve sevdikleriniz için unutulmaz anıları biriktireceğiniz bu özel gecede Porland hep yanınızda.

Hem Evoke koleksiyonunda hem de Porland’ın ürettiği tüm koleksiyonlardaki tekli satın alma seçeneği ile siz de hem kendi takımınızı özgürce oluşturabilir hem de özgün tasarımlı Porland ürünlerimizden istediğiniz adette satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yeni koleksiyonumuz ile 2018’in size de yenilikler getirmesini dileriz.

Evoke Koleksiyonunu ait tüm detaylara Porland Mağazalarımızdan ve porland.com.tr online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

PORLAND Hakkında:
1976 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Porland, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra 1984 yılında özellikle horeca ( Otel- Restoran ve kafe) kesimine yönelik masa üstü malzemeler pazarlama faaliyeti yürütür. 1980’lerin sonuna doğru üretime yönelir ve 1992 yılında % 100 yerli sermaye ile kurulur.

Şu an 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ını dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Porselen üretiminin yanı sıra urun gamındaki ev gereksinimine yanıt verebılen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her turlu alişverişi için tek adrestir. Bunyesınde, Cam urunler için, Fiamma, tekstıl ve çelik urunler için Porland Style markası bulundurmaktadır ayrıca dünya markalarından olan Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticisilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt için de değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan bir markasıdır.

Porland, Türkiye’nin ilk renkli porselen üretimini yapan ve Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan, ayrıca İngiliz kalite standardı olan BS 4034 belgesine sahip yerli porselen üreticisidir.

Total
0
Shares
Önceki
YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR
0006917 2018 yeni yilin ilk magazasi bursada aciliyor min 600

YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR

YENİ YILIN İLK MAĞAZASI BURSA’DA AÇILIYOR Porland, üretici ve perakendeci

Sonraki
Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!
0006921 BizdenHaberler

Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!

Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!

Hoşunuza Gidebilir