Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!

Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!

Renk renk çiçeklerin muhteşem kokusunu, Porland’ın eşsiz tasarımları ile bir araya getiren Floral Fest etkinliği kapsamında 13 ve 14 Aralık tarihlerinde düzenlenecek workshop’lara davetlisiniz.

Porselen bir fincan içinden çıkan yeni yıl çiçeklerini sofranıza dahil edebilmek için Nihan Altındoğan ve Selen Tanyeri’nin ortaklaşa gerçekleştireceği etkinliğe katılabilirsiniz.

Tuba Oskan ile gerçekleştireceğimiz atölyede, porselen detaylarının dikkat çektiği bir sofrada stiliniz ile uyumlu masa ortası garland yapının püf noktalarını öğreneceğiz.

Sofra tasarımınıza en uygun çiçekleri nasıl seçmeniz gerektiği konusunda tüm detayları Tayfur Öztoprak ile gerçekleştireceğimiz atölye çalışmasında dinleyeceğiz.

Akmerkez Porland Atölye’nin eşsiz atmosferinde harika iki gün geçirmek için acele edin. Sınırlı sayıda katılımcı olacağı etkinliklerde yerinizi ayırtmak içininfo@floralfest.com.tr mail adresine katılmak istediğiniz workshop ve iletişim bilgilerinizi mail atmanız yeterli.

Workshop takvimi

13 Aralık Cuma Saat: 14:00 – 15:00 Selen Okan Tanyeri – Nihan Altındoğan

13 Aralık Cuma saat 17:00 -18:00 Tuba Oskan

14 Aralık Cumartesi Saat 14:00 – 15:00 Tayfur Öztoprak

 

Akmerkez Porland

Kültür Mah. Nisbetiye Cad. Akmerkez Çarşı Apt No: 54/167 Bina Kodu: 18023661 Beşiktaş/İstanbul

Daha fazla bilgi almak için tıklayın:www.porlandatolye.com

 

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN

YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN

YENİLİKLERLE DOLU YILBAŞI SOFRALARINIZ OLSUN Üretimin ve tasarımın her

Sonraki
YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND IŞILTISI

YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND IŞILTISI

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor,

Hoşunuza Gidebilir