YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND IŞILTISI

0006923 yeni yil bb 600 1

Porland, yeni bir yıla girmenin heyecanını sofralarımızda rengarenk yansıtıyor, Hep Birlikte Olacağımız Renkli Sofralara…

Yeni yıla girmenin heyecanı ile kurulan sofralar bir başkadır. Porland, tüm sevdiklerimizin büyük bir masa etrafında toplandığı, renklerin ahenkli dansının hissedildiği, ışıl ışıl yanan mumların yandığı, desenleriyle adeta gökyüzünü resmeden “Cosmos Koleksiyonu”yla kurulmuş sofralarda Yeni Yıla Merhaba” demeye hazırlanıyor!

Bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Porland, “Tasarladık ve Ürettik” mottosundan yola çıkarak modern ve mistik tarzı sentezleyerek, büyüleyici bir şıklığa sahip olan Cosmos Koleksiyonu’nu tasarladı ve üretti. Tamamen yerli üretim olan ve sır üstü baskılama tekniği ile üretilen Cosmos, hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcısına yönelik tasarlandı. Rengini yıldızlar, samanyolu, güneş gibi tüm gök cisimleri ve gökyüzü olaylarından alan Cosmos Koleksiyonu, yılbaşı sofralarınızda yarattığı farklılıkla sizlere ve sevdiklerinize ayrıcalık sunuyor.

Koleksiyon; gökyüzü olaylarını resmeden desenlerden oluşan düz tabakları, kaseleri ve bardaklarıyla zarif ve şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor. Kendinizi ve tüm sevdiklerinizi yeni yılda mutlu etmek ve hatırlamak isterseniz; koleksiyona ait tüm detaylara ve kaçırılmayacak indirimler ile yüzlerce hediye seçeneklerine, Porland mağazalarımızdan ve www.porland.com online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız bugünlerde, Yeni yıl heyecanını sofralarınıza rengarenk yansıtmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yeni yıla Porland’ın Cosmos Koleksiyonu’yla girmek için acele edin! Birbirinden özel ve güzel yemeklerin yendiği, kahkahaların ardı arkası kesilmeyen sofralarınızda, Cosmos şıklığı ve farklılığı davetlileriniz tarafından unutulmayacak.

Porland İle Işıldayan Sofralar…

 

Mutlu Yıllar…

 

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!
0006921 BizdenHaberler

Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!

Çiçek Tutkunlarını Büyüleyecek WorkShop’lar Akmerkez Porland Atölye’de!

Sonraki
PORLAND İLE IŞILDAYAN ÖZGÜR SOFRALAR, 01 BURDA AVM’DE ADANALILARLA BULUŞUYOR!
0006927 adana 01 burda 600

PORLAND İLE IŞILDAYAN ÖZGÜR SOFRALAR, 01 BURDA AVM’DE ADANALILARLA BULUŞUYOR!

PORLAND İLE IŞILDAYAN ÖZGÜR SOFRALAR, 01 BURDA AVM’DE ADANALILARLA BULUŞUYOR!

Hoşunuza Gidebilir