Porland, Perakende Mağaza Sayısını Artırmaya Devam Ediyor

0007172 antep 600 1

Porland, 32. mağazasını Gaziantep Forum AVM’de açarak perakende mağazacılık yapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Porselen sektörünün öncü markası Porland, 32. mağazasını Gaziantep’te açtı. Forum Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde yer alan 845 metrekarelik konsept mağaza, markanın Gaziantep’teki ikinci mağazası olma özelliğini taşıyor. Mekân dizaynı doğal malzemeler ve ahşabın ön planda olduğu özel Porland konseptiyle dikkatleri üzerine çekerken, tüketicilere ürünleri deneyimleyebilecekleri geniş ve ferah bir ortam sunuyor. Forum AVM’nin yanı sıra Gaziantep’te Prime Mall AVM’de de mağazası bulunan Porland, yepyeni ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor. İnce ve zarif işçiliğin yansıtıldığı inovatif koleksiyonlarıyla hem ev hem de profesyonel kullanıcılara hitap eden Türkiye’nin lider porselen üreticisi, ülkemizde yer alan 32 mağazası, 200’ü aşkın bayisi ve online alışveriş sitesiyle her noktadan ulaşılabilen keyifli bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Porland, gastronomi sektöründeki yatırımlarına devam ederken genişlemeyi ve mağaza zincirlerine yenisini eklemeyi amaçlıyor. Markadan yapılan açıklamada, “Porselene zarafeti yansıttığımız geniş ürün yelpazemizi satış noktalarımız ve online siparişlerle Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Yeni mağazamızı Gazianteplilerle buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Yakın geçmişte Adana mağazamızı da hizmete aldık. Bundan sonraki süreçte de hedeflerimize emin adımlarla ilerlerken, porselen sektöründe trendleri belirleyen öncü firma olmaya devam edeceğiz.” ifadeleri yer aldı.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda Yerini Alacak
0007170 BIZDEN HABERLER ETHOS min 600

Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda Yerini Alacak

Porland, dünyanın önemli ticari fuarlarından olan Ambiente Fuarı’nda yeni sezon

Sonraki
Porland’dan Aşçılar Buluşmasına Tam Destek
0007174 clunary 600

Porland’dan Aşçılar Buluşmasına Tam Destek

Porland, İstanbul Culinary Cup’ın porselen ana sponsoru oldu

Hoşunuza Gidebilir