YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND DOKUNUŞU

0006863 Kasim2018Yilbasi min 600

YENİ YIL SOFRALARINA PORLAND DOKUNUŞU

Porland, yepyeni bir yıla girmenin heyecanını sadece kalplerimizde değil, sofralarımızda da hissettiriyor…

Yeni yılda kurulan sofralar bir başkadır. Porland, tüm sevdiklerimizin büyük bir masa etrafında toplandığı, renklerin ahenkli dansının hissedildiği, ışıl ışıl yanan mumların yandığı, desenleriyle adeta hayallerimizi resmeden “Christina Koleksiyonu”yla kurulmuş sofralarda “Yeni Yıla Merhaba” demeye hazırlanıyor!

Bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Porland, “Tasarladık ve Ürettik” mottosundan yola çıkarak modern ve geleneksel tarzı sentezleyerek, retro bir şıklığa sahip olan Christina Koleksiyonu’nu tasarladı ve üretti. Tamemen yerli üretim olan Porland’ın kendine özel reçetesi Aluminali içeriği ile yüksek mekanik dayanıma sahip olan Christina, ince tasarımı sayesinde hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcısına yönelik tasarlandı. Farklı renk seçenekleri ve her tabakta birbirinden farklı rölyef uyumunun yanı sıra, Christina Koleksiyonu, içerisindeki rölyeflere uyumlu tasarlanan özel ayakları ile inovatif bir fark yaratırken, yılbaşı sofralarınızda yarattığı farklılıkla sizlere ve sevdiklerinize ayrıcalık sunuyor.

Koleksiyon; kırmızı, krem, gri ve turkuaz renkli düz tabakları, kaseleri ve bardaklarıyla zarif ve şık bir hediye seçeneği de oluşturuyor. Kendinizi ve tüm sevdiklerinizi yeni yılda mutlu etmek ve hatırlamak isterseniz; koleksiyona ait tüm detaylara Porland mağazalarımızdan ve www.porland.com online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıla girmeye geri sayım yapmaya başladığımız bugünlerde, “yeni yıla nasıl girersen, öyle devam eder” fikrine inanlardansanız, hiç vakit kaybetmeden yeni yıla Porland’ın Christina Koleksiyonu’yla girmek için acele edin! Birbirinden özel ve güzel yemeklerin yendiği, kahkahaların ardı arkası kesilmeyen sofralarınızda, Christina şıklığı ve farklılığı davetlileriniz tarafından unutulmayacak…

Mutlu Yıllar…

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır.

Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya, Porland Ürünleriyle Sunum Tekniklerini Paylaştı!
0006679 0006630 Hostech Fuar MY Gorsel 600 600

Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya, Porland Ürünleriyle Sunum Tekniklerini Paylaştı!

Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya, Porland ürünleriyle sunum tekniklerini paylaştı

Sonraki
TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!
0006865 Kasim2018Gastromasa 600

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!

TÜRKİYE’NİN PORSELEN DEVİ PORLAND, DÜNYA’NIN ÖNDE GELEN ŞEFLERİYLE BULUŞUYOR!

Hoşunuza Gidebilir