Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda Yerini Alacak

0007170 BIZDEN HABERLER ETHOS min 600

Porland, dünyanın önemli ticari fuarlarından olan Ambiente Fuarı’nda yeni sezon ürün yelpazesiyle yine göz dolduracak!

Porland, hem gastronomi hem de perakende kesimine hizmet eden birbirinden farklı ürünleri ve beğenilen koleksiyonlarından oluşan örnekleri uluslararası dekorasyon, züccaciye ve hediyelik eşya fuarı Ambiente Frankfurt 2020’de sergileyecek. Her yıl yenilikçi konsept tasarımlarıyla porselen sektörüne yön verecek Porland, 07 – 11 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşecek uluslararası fuarda yüzde yüz Türk sermayeli lider porselen üreticisi olarak ülkemizi temsil edecek. Ethos, Christina ve Pure Koleksiyonu’nun yanı sıra renkli desenler ve hayvan motifleriyle bu yıl adından sıkça söz ettirecek Wild Life Koleksiyonu stantta dikkat çeken ürünler arasında yer alacak.

Porland’ın kendi görsel ekibi tarafından tasarlanan, endüstriyel tarzda doğal malzemeler ve ahşabın ön planda olduğu özel tasarımlı konsept fuar stantları toplam 200 m2’lik Hall 6.0 B81 ve Hall 4.1 A33 alanlarına kurulacak. Fuarın 92 ülkeden 140.000’e yakın ticari ziyaretçiyi ve perakende sektöründen 4500’ü aşkın firmayı ağırlaması bekleniyor.

Ambiente Frankfurt Fuarı Hakkında:

Ambiente; mobilya, dekorasyon, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya gibi ürünlerin sunulduğu, yılda bir kez gerçekleştirilen, Almanya’nın Ticaret kenti Frankfurt’un ev sahipliği yaptığı, yılda 140.000 ticari ziyaretçi ve dünyada önde gelen 4500’den fazla firmayı ağırlayan özel bir ticaret fuarıdır. Dünyanın önde gelen uluslararası katılımcılar, ürünlerini sadece ticaret amaçlı ziyaretçilere açık olan Ambiente’de sergiliyor.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Mutluluğun Kaynağı Sofralara Taşınıyor
0007168 LYKKE 600

Mutluluğun Kaynağı Sofralara Taşınıyor

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, yepyeni Lykke Koleksiyonu’yla

Sonraki
Porland, Perakende Mağaza Sayısını Artırmaya Devam Ediyor
0007172 antep 600 1

Porland, Perakende Mağaza Sayısını Artırmaya Devam Ediyor

Porland, 32

Hoşunuza Gidebilir