PORLAND, 29. ULUSLARARASI ZUCHEX FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR!

Üretici Ve Tasarımcı Kimliğiyle Sektör Lideri PORLAND,

29. Uluslararası Zuchex Fuarı’nda Yerini Alıyor!

PORLAND’IN 2018 yılı özel koleksiyonları, tasarladıkları konsept standıyla 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında, Tüyap Fuar Merkezi 2. Salon– D20 / C30’da.

1976 yılında temelleri atılan, 1992 yılında, %100 yerli sermaye ile kurulan, bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Türk markası Porland, tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle, her sezon özellikle dünya trendlerine uygun, ev kesimi ve gastronomi alanında lider konumunu koruyarak hep daha iyiyi hedefleyen yaklaşımıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, 2018 yılı özel koleksiyonlarını Zuchex Fuarı’nda yerli ve yabancı binlerce ziyaretçi ile buluşturmaya hazırlanıyor. Porland, 13-16 Eylül 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi 2. Salon – D20 / C30’daki özel konsept standlarında, yılın trendlerini belirleyecek yeni sezona ait Posh, Cosmos ve Christina gibi koleksiyonlarını ve özel tasarımlarını tanıtacak. Üretici kimliğinin yanı sıra perakendede, Türkiye geneline yayılmış büyük metrekarelerde hizmet verdiği mağazaları, toptan satış kanalları, online alışveriş sitesi (www.porland.com.tr), ve cornerları ile tüketicileriyle buluşuyor.

Bu sene fuar için hazırladığı çok özel konseptiyle dikkatleri çekecek olan Porland’ın stand alanına girdiğinizde; bir eve girmiş gibi olacaksınız. Verandasında bitki dikerek hobisini gerçekleştiren, bahçe partileri verilen, yatak odasından salona, mutfağa ve mini tuvalete kadar tüm yaşam sahneleri ile Porland ürünleri sergilenecek. Stand alanları ve görüşme noktalarının yanı sıra; düğün hazırlıkları yapanlar için de bahçe düğünü konsepti de fuar alanına taşınıyor. Sofra sunum örnekleri ve çeyiz setleri ile ilham verici bir düğün sunuluyor.

Porland’ın fuar sürprizi ise Şef Erdem Dırbalı’nın özel şovları ve ikramları… Porland ürünlerinin, fonksiyonelliğinin ve estetiğinin gösterildiği aşçı şovu ile zenginleştirilen, mutfak – kafe alanında ziyaretçilerle interaktif bir ortamda buluşuluyor.

Türkiye’de ilk ve tek özel reçeteli Alumilite üretimini gerçekleştiren Porland, Alumilite ile fark yaratan desen ve renk zenginliğine,aynı zamanda da yüksek mekanik dayanıma ulaşarak, perakende sektörünün en çok tercih edilen koleksiyonlarını ziyaretçilere sunarak, fuarın ilgi odağı olmaya ve mutfak profesyonellerinden tam not almaya hazırlanıyor.

 

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
ZUCHEX FUARI’NIN KALBİ, PORLAND STANDINDA ATTI!

ZUCHEX FUARI’NIN KALBİ, PORLAND STANDINDA ATTI!

Zuchex Fuarı’nın Kalbi, Porland Standında Attı!

Sonraki
PORLAND, KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİN İZLERİNİ SOFRALARA YANSITIYOR!
0006879 2018 porland kulturel zenginlikler 600

PORLAND, KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİN İZLERİNİ SOFRALARA YANSITIYOR!

Porland, Kültürel Zenginliklerin İzlerini Sofralara Yansıtıyor!

Hoşunuza Gidebilir