Porland, müşterilerini Maltepe Park’ta estetik ve zarafet ile buluşturuyor

0007336 porlandmusterileri 600

Porland, müşterilerini Maltepe Park’ta estetik ve zarafet ile buluşturuyor

Estetik ve zarafetin öncüsü Porland, 33’üncü mağazasını İstanbul’un en gözde AVM’lerinden biri olan Maltepe Park’ta açtı. Porland’ın üretici kimliğinden yola çıkılarak tasarlanan mağaza, 763 metrekarelik alanıyla masaüstü, mutfak, sofra, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorilerindeki geniş ürün gamını ve yeni sezonun en trend ürünleri ve şık koleksiyonlarını kullanıcılar ile buluşturacak.

Porland, özgün tasarımlı, estetik ve şıklığı buluştuğu dayanıklı ürünlerini genişleyen mağaza ağıyla müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Mimari yapıyı oluşturan materyallerin Porland’ın üretici olduğu ham maddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alınarak taş, tuğla, ağaç ve metal olarak seçildiği mağaza, Porland’ın üretici kimliğinden yola çıkılarak tasarlandı. Endüstriyel tarzın bir örneği olan yeni mağazanın stilinde loft mizansenlere yakışan endüstriyel öğelerle, beton ve metal yüzeylerin soğuk dokuları kesişerek; yeşilin ve ahşabın katkısıyla mekânda denge oluşturuldu.

Keyifli vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyor!

Porland’ın “Kaynağımız doğa” mottosuyla yola çıktığı mağaza dekorasyonunda renk tonları da kullanılan malzemeler gibi doğanın içinden seçildi. Yeni mağazasında samimi, sürprizli sahneler ve yaşam alanları yaratarak ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmelerini arzu eden Porland, bu alanlarda dinamik renkler, yaşayan sahnelere imza atarak, misafirlerin alışveriş yorgunluklarından sonra bu yaşam alanlarında mola vermelerini amaçlıyor. Mağaza içinde gastronomi müşterisine yönelik Gastronomi kategorisine de yer veren Porland, ayrıca müşterilerinin her zaman, her kategoriden indirimli ürünler bulabileceği Seri Sonu alanına da yer verdi.

Total
0
Shares
Önceki
Babalar günü ayrıcalığını Porland’da yaşayın
palms

Babalar günü ayrıcalığını Porland’da yaşayın

Porland’dan Babalar Günü’ne özel indirimler Babalar günü ayrıcalığını Porland’da

Sonraki
Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Porland’a özel teşekkür
0007338 SGK 600

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Porland’a özel teşekkür

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Porland’a özel teşekkür Porland istihdama sağladığı

Hoşunuza Gidebilir