PORLAND, KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİN İZLERİNİ SOFRALARA YANSITIYOR!

0006879 2018 porland kulturel zenginlikler 600

Porland, Kültürel Zenginliklerin İzlerini Sofralara Yansıtıyor!

Porland, etnik desenlerden ilham alarak tasarladığı en yeni koleksiyonu POSH ile evrensel sembollerin ahenkle dansını sofralarınıza getiriyor…

Porland, 2018 İlkbahar – Yaz sezonunda da en yeni koleksiyonları ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor, Sezonun en renkli ve en tutkulu koleksiyonu POSH, evlerimizin başköşesine şimdiden oturdu…

POSH koleksiyonu, çeşitli kültürel değerleri simgeleyen, birbirinden farklı desenlerden esinlenerek tasarlanmıştır. Bu koleksiyonda etnik desenler kullanılarak yeni bir hikâye anlatılıyor. Evrenselliğe vurgu yapan POSH koleksiyonunda, tüm dünya genelinde her kültüre ait izler taşıyan gelenek, görenek, müzik, dans, moda ve el sanatları gibi değerler, ürünlerde folklorik bir ritimle sergileniyor. Sanatçının el işçiliği ile bir araya getirdiği etnik desenlerin verdiği dingin ve bütünleştirici enerji, çeşitli kültürel değerlerin birlikteliğinin, evrensel ritmini oluşturuyor. POSH Koleksiyonu, farklı kültürel değerlere duyulan saygı ve hoşgörünün bir simgesi.

Koleksiyon, günlük yemek servisleri, kahvaltı, çay ve kahve ikramları için ideal formlarda üretilmişken; farklı boylarda düz tabaklar, çay ve kahve fincanları, kupa, kahvaltı tabağı, kaseler yer almaktadır. Porland’ın tüm ürün gamında olduğu gibi, POSH koleksiyonu da hem takım olarak hem de tek tek istenilen parçalardan seçilerek satın alınabilir. POSH koleksiyonunun etnik ve evrensel desenlerini sofranızda ağırlamanın unutulmaz etkisini yaşamak için sizleri Porland mağazaları ve www.porland.com.tr adresine davet ediyoruz.

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND, 29. ULUSLARARASI ZUCHEX FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR!

PORLAND, 29. ULUSLARARASI ZUCHEX FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR!

Üretici Ve Tasarımcı Kimliğiyle Sektör Lideri PORLAND, 29

Sonraki
PORLAND’IN EN YENİ KOLEKSİYONU PURE SEASONS
0006881 Temmuz2018PureSeasons 600

PORLAND’IN EN YENİ KOLEKSİYONU PURE SEASONS

Porland’ın En Yeni Koleksiyonu Pure Seasons, 4 Farklı Rengi İle Yaz

Hoşunuza Gidebilir