ZUCHEX FUARI’NIN KALBİ, PORLAND STANDINDA ATTI!

Zuchex Fuarı’nın Kalbi, Porland Standında Attı!

Her yıl düzenlenen, ev eşyaları ve lifestyle kategorilerinde firmalara ev sahipliği yapan, 13-16 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 29. Zuchex Fuarı sona erdi. Yerli – yabancı pek çok ziyaretçi ve üreticinin katılımı ile gerçeklesen fuarda; Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, 2018/2019 koleksiyonlarını 4 gün boyunca yerli/yabancı ziyaretçileri ve basın mensupları ile buluşturdu.

Porland yaklaşık 600 m2’lik büyük standı ile göz doldurdu. Fuar alanındaki konsept standında, özel koleksiyonlarını sergilemenin yanı sıra ziyaretçilerine; “Mutlu Evler, Mutlu Yaşam” sloganlanıyla gerçek yaşam alanı deneyimi yaşattı. Bu alanlarda; kimi zaman verandasında bitki dikerek hobisini gerçekleştiren, kimi zaman bahçe partileri verilen mutlu bir evi; yatak odasından salona, mutfağından mini tuvaletine kadar tüm gerçek yaşam sahnelerini Porland güvencesiyle sergileyerek, tüketicinin beğenisine sundu. Tüm bunların yanında Porland’ın iftaharla ev sahipliği yaptığı, yazın son düğün sahnesini gerçekleştirdiği alana gelen ziyaretçilerine düğün yemeğine gelmişler hislerini yaşattı. Ayrıca Evlilik temalı teşhir alanında; evlenecek ve evini yenileyecekler için birbirinden güzel hazırlanmış evlilik setleri sundu. Porland’ın “Kendi Takımını Kendin Oluştur” ve “Özgür Sofralar için Özgün Tasarımlar” mottosu ile pek çok ürünü tek tek satın alma özelliği ile tüketicilere belli bir takıma bağlı kalmadan seçim yapma olanağı sağlaması ise önemli bir ayrıcalık olarak sunuluyor.

Porland’ın fuar sürprizi olarak lanse ettiği Şef Erdem Dırbalı’nın özel şovları ve ikramları ise tüm fuara damgasını vurdu… Şef şovu için hazırlanan, Porland ürünlerinin, fonksiyonelliğinin ve estetiğinin gösterildiği mutfak alanındaki uygulamalarda; 3 gün boyunca ziyaretçilerle interaktif bir ortamda renkli bir atmosferde geçti. Gelen ziyaretçiler tarafından “Moleküler Dondurma” ve “Ejderha Kek” şovlarının yapıldığı sırada standa olan ilgi, görülmeye değer nitelikteydi…

Porland, “Tasarladık ve Ürettik” mottosundan yola çıkarak, gerek ev kesiminde perakende müşterilerine dönük gerekse gastronomi sektöründeki profosyonellerin tüm gereksinimlerine yanıt verebilecek çeşitlilikte ürün zenginliği ile yüzde yüz Türk sermayesi ile işletilen, Bilecik’teki üretim tesislerinde kendi AR-GE, tasarım ve üretim ekiplerinin çalışmaları ile tasarlayıp üretmeye devam edecektir. Fuarı ilgiyle takip eden ziyaretçilerimize ve basınımıza teşekkür ederiz.

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!
0006873 Ekim2018EkimKampanyasi 600

PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!

PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!

Sonraki
PORLAND, 29. ULUSLARARASI ZUCHEX FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR!

PORLAND, 29. ULUSLARARASI ZUCHEX FUARI’NDA YERİNİ ALIYOR!

Üretici Ve Tasarımcı Kimliğiyle Sektör Lideri PORLAND, 29

Hoşunuza Gidebilir