PORLAND’IN YENİ GÖZBEBEĞİ CHRISTINA KOLEKSİYONU

0006883 2018 porland in yeni Gozbebegi christina 600

PORLAND’IN YENİ GÖZBEBEĞİ; CHRISTINA KOLEKSİYONU…

Porland, yeni koleksiyonu “Christina” ile gastronomi dünyasını fethetmeye hazır.

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, 2018 yılı özel koleksiyonları ile beğenileri kazanmaya devam ediyor… Dünya’da ve Türkiye’de Gastronomi pazarına hitap eden ve sektörün yıldız şeflerinin taleplerine yönelik araştırmalar yürüterek önemli çalışmalara imza atan Porland; modern ve geleneksel iki dominant tarzı sentezleyerek, bu eşsiz uyumdan CHRISTINA KOLEKSİYONU’nu tasarladı ve üretti… Hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcısına yönelik tasarlanan seride; farklı boylarda günlük yemek servislerine yönelik tabaklar, kahvaltı ve ikram grubu gibi ürünler yer alıyor. Koleksiyon; koyu gri, turkuaz, kırmızı renk alternatifleriyle dikkat çekiyor. Tasarımdaki özgün ve modern çizgisini, yeni sezon koleksiyonlarına da yansıtan Porland, CHRISTINA KOLEKSİYONU ile farklı zevk ve gereksinimlere getirdiği farklı bakış açısıyla sofralarımızın baş köşesine oturuyor. Gerek desen eşsizliği gerek kullanım kolaylığı gerekse de üstün Porland işçilik kalitesi ile sezonun göz bebeği konumunda.

Bakış açısında sanatın önemli bir yere sahip olduğu Porland, tasarıma ve tasarımcıya verdiği değerle her sezon özellikle dünya trendlerine uygun, ev kesimi ve gastronomi alanında lider konumunu koruyarak hep daha iyiyi hedefleyen yaklaşımı ile inovatif çalışmalarını sürdürüyor. Porland’ın, 2018 yılının en yeni koleksiyonlarından biri olarak lansmanını yaptığı CHRISTINA KOLEKSİYONU, renk ve desen uyumunun yanı sıra rölyef desenlerinden esinlenerek tasarlanan özgün çizgisi ile fark yaratıyor. Türkiye’de ilk ve tek özel reçeteli Alumilite üretimini gerçekleştiren Porland, CHRISTINA KOLEKSİYONU’nda Alumilite ile fark yaratan bir desen ve renk zenginliği ve aynı zamanda da yüksek mekanik dayanıma ulaşarak Gastronomi sektörünün en çok tercih edilen koleksiyonu olmaya adaydır.

 

PORLAND Hakkında:
Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND’IN EN YENİ KOLEKSİYONU PURE SEASONS
0006881 Temmuz2018PureSeasons 600

PORLAND’IN EN YENİ KOLEKSİYONU PURE SEASONS

Porland’ın En Yeni Koleksiyonu Pure Seasons, 4 Farklı Rengi İle Yaz

Sonraki
PORLAND’DAN YARI ZAMANLI ÇALIŞMA SİSTEMİ!
0006885 2018 porland dan yari zamanli calisma sistemi 600 1

PORLAND’DAN YARI ZAMANLI ÇALIŞMA SİSTEMİ!

PORLAND’DAN YARI ZAMANLI ÇALIŞMA SİSTEMİ!

Hoşunuza Gidebilir