Porland Kayseri’deki ikinci mağazasını Kumsmall’da açtı

Porland Kayseri’deki ikinci mağazasını Kumsmall’da açtı

Porselen sektörünün öncü markası Porland, Türkiye genelinde yeni mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de 33’üncü, Kayseri’de 1012 m2’lik ikinci konsept mağazasını Kumsmall AVM’de açan Porland, bir evin ihtiyacına yönelik geniş ürün gamını Kayserili müşterileriyle buluşturuyor.

Türkiye’nin önde gelen porselen markalarından Porland 33’üncü mağazasını Kayseri Kumsmall AVM’de açtı. 1012 metrekarelik alanda, kendi tasarımı olan konsepti yansıtan yeni mağaza, Kayseri’deki ikinci Porland mağazası olarak hizmet verecek. Eve dair ihtiyaç duyulan tüm kategorilerde 20 binden fazla ürün, 100’den fazla koleksiyon ve desen çeşitliliğini hem Türkiye hem de 30’dan fazla ülkede müşterilerinin beğenisine sunan Porland, seçkin ürünlerini yeni mağazasında Kayserililerle buluşturacak.

Atölyede hem öğrenin hem tasarlayın

İçerisinde 32 m2 atölye alanı olan yeni mağazada farklı etkinlikler de hayata geçirilecek. Tasarlamanın yanında üretmeyi de ön planda tutan Porland Atölye’de uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek olan seramik, çini, bitki yetiştiriciliği ve cam gibi birbirinden farklı, keyifli ve öğretici atölye çalışmalarına katılanlar, hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecek.

Total
0
Shares
Önceki
Porland e-ticaret kanallarına yatırım yaparak e-ihracata odaklandı
0007147 Sony Still 034

Porland e-ticaret kanallarına yatırım yaparak e-ihracata odaklandı

Porland e-ticaret kanallarına yatırım yaparak e-ihracata odaklandı E-ticaret

Sonraki
Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın
0007151 porland sonbahar temasi 600

Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın

Sonbahar renklerini Porland’la evinize taşıyın   Doğanın içinden gelen

Hoşunuza Gidebilir