Porland’a İhracat Ödülü

0007249 Porland Ihracat Odulleri 600

Porland’a İhracat Ödülü

20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye sunan Porland, bu yıl üçüncüsü düzenlenen İhracatın Şampiyonu Ödül Töreni’nde porselen sofra-mutfak eşyası kategorisinde en yüksek ihraç birim fiyatına sahip firma ödülünün sahibi oldu.

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen 3. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni; kamu, sektör temsilcileri ve ihracatçı firma yöneticilerinin geniş katılımıyla gerçekleşti. Türkiye’de 33 mağazası, yurt dışındaki 200’ü aşkın bayisi ve kurduğu geniş satış ağı ile ihracattaki başarısını kanıtlayan Porland, porselen sofra-mutfak eşyası kategorisinde en yüksek ihraç birim fiyatına sahip firma ödülünün sahibi oldu.

Porland adına ödülü kabul eden İhracat Direktörü Oğuz Uçar ödülle ilgili duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: ‘‘Porland olarak porselen üretiminde dünyanın en büyük 10 anahtar oyuncusundan biriyiz. Ürünlerimizi dünyada çok daha fazla kullanıcıyla tanıştırmayı hedefliyoruz. Bu hedefle birlikte birçok büyük ülkeyi ürün çeşitliliğimiz ile tanıştırmak için ciddi stratejik planlamalar yapıyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla bu anlamlı törende iki kategoride ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Total
0
Shares
Önceki
Porland Vita ile bildiğiniz kokuların ötesinde bir deneyim
0007245 619469 600 1

Porland Vita ile bildiğiniz kokuların ötesinde bir deneyim

Porland Vita ile bildiğiniz kokuların ötesinde bir deneyim Porselen sektöründe

Sonraki
Porland, “Yılın İnovatif Porselen Markası” ödülünün sahibi oldu
0007251 Porland odul 600

Porland, “Yılın İnovatif Porselen Markası” ödülünün sahibi oldu

Porland, “Yılın İnovatif Porselen Markası” ödülünün sahibi oldu 20 bini aşkın

Hoşunuza Gidebilir