Porland’dan yeni marka: Limoges

0007163 limoges 600

Porland’dan yeni marka: Limoges

Porselenin doğasından ilham alan premium ürünler

Porselende benzersiz özelliği ile markalaşan Fransa’nın Limoges şehrinden ilham alan Porland, porselen severleri premium kalitede yeni Limoges markası ile buluşturuyor. Porland’ın kendine özel reçetesi ve 44 yıllık uzmanlığını bir araya getirdiği Limoges markasıyla aynı adı taşıyan koleksiyonunda yer alan kahve takımları, benzersiz kremsi ve şeffaf beyazlığı ile bulunduğu ortama asalet ve şıklık katacak.

Porselen sektörünün öncü markası Porland, dünya çapında üne sahip Limoges porseleninden ilham alarak tasarladığı Limoges markası ile porselen tutkunlarına sofistike bir deneyim sunuyor. Adını Fransa’nın güney batısında yer alan Limoges şehrinden alan, o bölgeye özel kille üretildiği için kendine has beyazlığı ile fark yaratan Limoges porselenleri, Porland’ın porselen üretimindeki tecrübesini kattığı bir markaya ismini vererek premium kalitede ve şıklıkta bir koleksiyona dönüşüyor. Kahve keyfinizde şık detaylara yer açın Porselen üretiminde kendine has geliştirdiği özel reçetelerine bir yenisini daha ekleyen Porland, Limoges markasıyla aynı adı taşıyan koleksiyonu ile altın, bronz ve platin olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde, şık kahve takımlarını kahve severlerin beğenisine sunuyor. Zarif tasarımlarda hazırlanan kahve takımları, kahve keyfini doyasıya yaşamaya imkan tanıyor.

Porland Limoges Koleksiyonu yeni ürünlerle genişlemeye devam edecek. Porland Limoges Koleksiyonu’ndaki seçkin takımlara Porland mağazalarındanvewww.porland.com/limoges adresinden de ulaşılabilirsiniz.

PORLAND Hakkında: Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 90 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Porland Ömür Boyu Garanti
0007161 ege omuruk desen 600

Porland Ömür Boyu Garanti

Porland’dan ömür boyu desen garantisi Ömür boyu desen çıkmama garantisi 1976’dan

Sonraki
Mutluluğun Kaynağı Sofralara Taşınıyor
0007168 LYKKE 600

Mutluluğun Kaynağı Sofralara Taşınıyor

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, yepyeni Lykke Koleksiyonu’yla

Hoşunuza Gidebilir