PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!

0006873 Ekim2018EkimKampanyasi 600

PORLAND’DA BÜYÜK İNDİRİM!

Beklenen sonbahar kampanyası Porland’da başladı. Sadece 6 güne özel TÜM ÜRÜNLERDE %40 İNDİRİM fırsatını kaçırmayın!

Porland, Sonbahar/Kış sezonuna özel en yeni koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplamaya devam ediyor… Özgün Tasarımlarla, Özgür Sofralar mottosuyla tüm koleksiyonlar için evlerinizde yer açın diye; 16-21 Ekim tarihleri arasında tüm ürünlerde %40 İNDİRİM ayrıcalığı sunuyor!

Günlük yemek servisleri, kahvaltı, çay ve kahve ikramları için ideal formlarda üretilen masaüstü yüzlerce ürünün yanı sıra mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki tüm ürünlerinde geçerli %40 indirimi keşfetmeniz için sizleri Porland mağazaları ve www.porland.com adresine davet ediyoruz. Üstelik ister takım olarak isterseniz de tek tek istenilen parçalardan seçilerek özgürce satın alma seçeneği ve siz yorulmayın diye 150 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo seçeneğiyle aldıklarınızı evinize kadar ulaştırıyoruz.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır.

Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Detaylı Bilgi İçin:

Nalan Akın Arman                    Kurumsal İletişim Uzmanı              narman@porland.com.tr
Zeynep Sinemillioğlu Celep      Kurumsal İletişim Yöneticisi           zcelep@porland.com.tr
Gözde Özer                              Kurumsal İletişim Müdürü;             gozer@porland.com.tr

www.porland.com.tr          www.facebok.com/porlandkurumsal          www.instagram.com.tr/porland          www.instagram.com.tr/porlandgastro

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23.HOSTECH FUARINDA!
0006871 Ekim2018Hostech 600

PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23.HOSTECH FUARINDA!

PORLAND, GASTRONOMİ SEKTÖRÜNE YÖN VERECEK EN YENİ KOLEKSİYONLARIYLA 23

Sonraki
ZUCHEX FUARI’NIN KALBİ, PORLAND STANDINDA ATTI!

ZUCHEX FUARI’NIN KALBİ, PORLAND STANDINDA ATTI!

Zuchex Fuarı’nın Kalbi, Porland Standında Attı!

Hoşunuza Gidebilir