Mutluluğun Kaynağı Sofralara Taşınıyor

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, yepyeni Lykke Koleksiyonu’yla mutluluk felsefesini sofralara getiriyor.

Porland, Danimarka kültüründeki “mutluluk” kavramından ilham alarak, olduğu her ortamda mutlu yaşam konseptini sağlamak için Lykke koleksiyonunu tasarladı.

Koleksiyonun felsefesinin merkezinde gülümseten anılar biriktirmek, evde mutlu zaman geçirmek, birlikte yenen keyifli yemekler ve hoş sohbetlerle “an”ı paylaşmak yatıyor. Porland, paylaşılan bu mutlulukları sofralarda doğal dokular ve pastel tonlar ile birleştiriyor. Minimalist esintiler taşıyan, doğa dostu yöntemlerle üretilen Lykke koleksiyonu pozitif renk armonisi eşliğinde mutluluğu paylaşan yaşam alanları yaratmaya yardımcı oluyor.

1976’dan beri süre gelen bilgi birikimi, inovatif yaklaşımları ve modern tekniklerle ürettiği ürün gamıyla Porland yaşam alanlarında mutluluğu birlikte paylaşarak çoğaltmaya sizleri de bekliyor.

Lykke gibi daha pek çok benzersiz Porland koleksiyonuna, Türkiye’nin stratejik bölgelerine konumlandırılan 32 konsept mağazası, 200’ü aşkın bayisi vewww.porland.comadresi üzerinden ulaşabilirsiniz…

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Porland’dan yeni marka: Limoges

Porland’dan yeni marka: Limoges

Porland’dan yeni marka: Limoges Porselenin doğasından ilham alan premium ürünler

Sonraki
Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda Yerini Alacak

Porland, Yepyeni Ürünleriyle Ambiente Fuarı’nda Yerini Alacak

Porland, dünyanın önemli ticari fuarlarından olan Ambiente Fuarı’nda yeni sezon

Hoşunuza Gidebilir