DÜNYA ÇAPINDA ÖDÜLLÜ FİRMA PORLAND, MAISON&OBJET PARİS FUARI’NDA YİNE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

0006935 MAISON OBJET 600

Dünyanın önde gelen porselen üreticilerinden Porland, sektörün en önemli fuarlarından biri olan Maison&Objet Paris Fuarı’nda her sene olduğu gibi bu sene de yeni koleksiyonları, konsept fuar standı ve GIA Ödülü ile adından söz ettiriyor ve en prestijli holde yerini alıyor.

Dünyaca ünlü markaların katılacağı fuarda yerli üretim, yeni sezon ürün ve koleksiyonlarını tanıtmak, yeni ve güçlü iş birliklerine imza atmak üzere hazırlanan Porland, 06-10 Eylül 2019 tarihleri arasında zengin ürün gamı ve alanında uzman ekibi ile fuarın en prestijli bölümü olan Hall 3’de E-108-F107 standında yer alacak.

Kendi alanlarında öncü olan firmaların katıldığı, gelecek tasarım trendlerinin sergilendiği, 60’dan fazla ülkeden, 3.000’den fazla tasarımcının çok özel koleksiyonlarını tanıttığı Maison&Objet Paris Fuarı’nda; ilham veren, yaratıcı ve trend belirleyici koleksiyonlarıyla Porland, bu yıl da göz kamaştıracak.

Dreamy, Illusion, Night Magic, Botanical, Grazia Seasons, Urban Safari, Cortot, Chopin ve yenilikçi koleksiyonlardan Reaktif Sırlı Ürünler Serisi’nin yanı sıra Morocco, Grazia, Posh, Cosmos gibi her biri imza koleksiyon niteliğinde olan tasarımların sergileneceği Porland Standı’nda ayrıca, çok önemli 2 ödül de sergileniyor olacak. International Housewares Association (IHA) tarafından düzenlenen, 30 ülkenin yarıştığı perakende sektöründeki genel mükemmellik ödülü olan Küresel İnovasyon Ödülü (Global Innovation Awards) ile birlikte, sadece 5 ülkenin ödüle layık görüldüğü Global Honoree 2019 Ödülü’nü de sergileme fırsatı bulacak.

Porland, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya pazarlarının aranılan ve takip edilen markası olma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor. İnovatif yaklaşımları ile ürettiği Reaktif Sırlı Ürünler Serisi de bu yıl fuarın en yenilerinden biri olarak katılımcılarla buluşacak.

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
BAYRAM SOFRALARI PORLAND’LA DAHA GÜZEL
0006933 sm kutlama bayram 2019 600

BAYRAM SOFRALARI PORLAND’LA DAHA GÜZEL

Keyifle ve özlemle bir araya geldiğiniz bayram sofralarında Porland yanınızda!

Sonraki
MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA
0006937 hera1 600

MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA

MUTLULUĞA ADIM ATARKEN PORLAND EVLİLİK PAKETLERİ YANINIZDA “Biz” olacağınız bu

Hoşunuza Gidebilir