Porland Ömür Boyu Garanti

0007161 ege omuruk desen 600

Porland’dan ömür boyu desen garantisi

Ömür boyu desen çıkmama garantisi 1976’dan bu yana ‘‘sır’’ da saklı

Porselen sektörünün öncü markası Porland, sır altı ve sır içi teknik ile ürettiği ürünleri için 1996 yılından bu yana Ömür Boyu Desen Çıkmama garantisi veriyor. Formülü kendine ait özgün üretim yöntemleriyle ürettiği, Porland Ömürlük Desen Garantisi’ne sahip ürünlerin renkleri ve desenleri solmuyor, aşınmıyor ve ilk günkü gibi kalarak ömürlük kullanım sağlıyor.

Türkiye’nin lider porselen üreticisi Porland, 1996 yılında bir ilke imza atarak geliştirdiği “Ömür boyu desen çıkmama garantisi” ile geniş ürün yelpazesi sunuyor. Sır içi ve sır altı üretim tekniği ile ürettiği koleksiyon ürünlerini 24 yıldır kullanıcılarıyla buluşturan marka, porselenin zamansız ruhunu renk ve desenlerine de yansıtıyor.

Sır’ın içine ve altına gömülen desenler ömür boyu canlı kalıyor
Porselen, yüzde 100 pekişmiş yapısı ile su emmiyor, çatlamıyor, çizilmiyor ve bu sayede hiçbir sıvı, kir, mikrop veya benzeri zararlı maddeyi barındırmıyor. Porland’ın bin bir emek ile işlediği porselen ürünleri, ömür boyu desen çıkmama garantisi ile 1996 yılından bu yana sevenleriyle buluşuyor.

​Yüksek ısıda fırınlanan bu özel ürünler, Porland’ın özgün uygulama teknikleriyle porselene parlaklığını veren camsı yüzeyin yani sır’ın tamamen içine gömülüyor ve ömür boyu renk ve desenlerin aynı görünümde kalmasını sağlıyor. Ömür boyu desen çıkmama garantisi altındaki ürünler bulaşık makinesi, fırın ve mikrodalga fırınlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

PORLAND Hakkında: Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır. Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masaüstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 90 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
Porselende Yenilikçi Yaklaşım
0007157 fabrika

Porselende Yenilikçi Yaklaşım

Porland rotayı ABD, Avustralya ve Afrika’ya çevirdi Porselende yenilikçi

Sonraki
Porland’dan yeni marka: Limoges
0007163 limoges 600

Porland’dan yeni marka: Limoges

Porland’dan yeni marka: Limoges Porselenin doğasından ilham alan premium ürünler

Hoşunuza Gidebilir