Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda tanıttı

0007264 Gastromasa Basin Bulteni 600

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını

Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda tanıttı

Her mutfağa hitap eden farklı form ve desenlerdeki zengin ürün yelpazesiyle öncü porselen üreticilerinden Porland, 7 Kasım’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Gastromasa’da dünyaca ünlü şefler ve gastronomi tutkunları ile bir araya geldi. Birbirinden şık koleksiyonlarını sergileyen Porland, şık ve zarif ürünleriyle imza attığı sofra sanatını ziyaretçilerle buluşturdu.

Birbirinden şık koleksiyonlarıyla estetiği ve zarafeti sofralara taşıyan Porland sıra dışı tasarımlarıyla sektöre modern bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyorGastronominin dünyaca ünlü isimlerini, Michelin yıldızlı şefleri ve dünyanın en önemli paşta şeflerini Türkiye’de konuk eden VI.Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 7 Kasım’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Gastronomi grubunda dünya mutfağına özel modern ve yenilikçi ürünleriyle fark yaratan sunumlara imza atan Porland, gastronomi dünyasına yön veren konferansta porselen sektöründe dikkat çeken Lykee, Chopin, Oriental, Seasons koleksiyonları ile yer aldı.

Dünyanın önde gelen gastronomi temsilcilerinin ağırlandığı, bu yılki teması “tasarım” olan Gastromasa, katılımcılara gastronomi dünyasının kapılarını araladı.

Total
0
Shares
Önceki
Porland zarafeti yılbaşı sofralarında
0007253 yilbasi sofralari BB 600

Porland zarafeti yılbaşı sofralarında

Yeni yıla girerken aradığınız ışıltıyı ve şıklığı bir arada sunan Porland,

Sonraki
Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda sergileyecek
0007266 Porland Gastromasa 600

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda sergileyecek

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda

Hoşunuza Gidebilir