PORLAND, 2.KEZ İZMİRLİLERLE BULUŞUYOR!

0006887 Haziran2018IzmirWestpark min 600

ÖZGÜR SOFRALAR İÇİN ÖZGÜN TASARIMLARIN ADRESİ PORLAND, 2.KEZ İZMİRLİLERLE BULUŞUYOR!

Porland, yepyeni konsepti ile Türkiye genelinde olduğu gibi İzmir’de de hızla büyümeye devam ediyor…

Porland, Haziran ayı içerisinde İzmir’in ve Ege’nin en büyük outlet konseptli AVM’si WESTPARK OUTLET’te açıldı. 822 m2 ’lik alanıyla, İzmir’in en büyük ve en yeni PORLAND mağazası, Masa üstü, Mutfak, Ev-Dekor, Tekstil ve Banyo kategorisindeki ürün gamıyla, yeni sezonun en trend ürünlerini dinamik, capcanlı ve rahat mağaza anlayışıyla tüketicisi ile buluşturuyor.

PORLAND’ın üretici ve tasarımcı kimliğini yansıtan mağaza konseptini, kendi mimarları hazırlıyor. WESTPARK AVM’deki mağaza konsepti, ham maddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alarak; taş, tuğla, ağaç ve metali bütünleştiriyor. Rahat ve ferah alanlara sahip, rengarenk ve dayanıklı ürünlerle dolu olan mağaza, gelen ziyaretçilerine hem dinlenebilecekleri hem de alışverişin keyfini doyasıya çıkaracakları eşsiz bir alışveriş ortamı sunuyor.

Porland, renk ve desen çeşitliliğiyle tasarladığı kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile hem Türkiye’nin lider porselen üreticisi olmayı hem de sektöre yenilikler katmayı sürdürüyor. ‘Kendi Takımını Kendin Oluştur’ ve ‘Kendi Evlilik Paketini Özgürce Kendin Yarat’ konseptleri ile tekli ürün satışı olan koleksiyonlarda, müşteri özelinde özgürce alışveriş yapabilme olanağı sağlayarak, yenilikçi bakış açısını da ortaya koyuyor. Hemen her koleksiyondaki tekli satın alma özelliği sayesinde, müşteriler kendi zevkleri, yaşam alışkanlıkları ve bütçelerine göre diledikleri koleksiyondan diledikleri kadar ürün alıp, kendi takımlarını oluşturabiliyorlar. İster kendiniz ister sevdikleriniz için sınırsız adette satın alabileceğiniz, özgür ve özgün tasarımlar İzmir’in en büyük PORLAND mağazasında sizleri bekliyor.

Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı, güler yüzlü mağaza personeli ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimini, seçili ürünlerde %30 indirim fırsatıyla WESTPARK OUTLET’te B1. katta sunmayı vadediyor.

Porland Westpark Outlet Avm Mağazası;
​R. Şevket İnce Mahallesi, Mah. 2148/9 Sokak No:4, 35540 Bayraklı/İzmir

PORLAND Hakkında:

Porland, 1976 yılından bu güne, gerek Ev, gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve işgücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 41 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.
Bilecik’te ki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen çelik, cam, tekstil ve mutfak araç gereçleri ile müşterilerin her türlü alış veriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır.

Porland 1500’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende’de 30’u aşkın mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Total
0
Shares
Önceki
PORLAND’DAN YARI ZAMANLI ÇALIŞMA SİSTEMİ!
0006885 2018 porland dan yari zamanli calisma sistemi 600 1

PORLAND’DAN YARI ZAMANLI ÇALIŞMA SİSTEMİ!

PORLAND’DAN YARI ZAMANLI ÇALIŞMA SİSTEMİ!

Sonraki
GASTRONOMİ SEKTÖRÜ PORLAND İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU!
0006889 2018 gastronomi sektoru iftar sofrasi 600

GASTRONOMİ SEKTÖRÜ PORLAND İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU!

GASTRONOMİ SEKTÖRÜ PORLAND İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU!

Hoşunuza Gidebilir