Porland, özel koleksiyonlarıyla Host Milano 2021 Fuarı’nda yerini aldı

Host milano 2021 619x469 1

Porland, özel koleksiyonlarıyla Host Milano 2021 Fuarı’nda yerini aldı

Sofra estetiğinden başlayarak yaşamın tüm alanlarına değer katan Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, endüstriyel mutfak sektörünün Avrupa’daki en büyük fuarı Host Milano 2021 Fuarı’na katıldı.

Yarım asra yaklaşan geçmişi ile dünya sofra kültürüne değer kazandıran Porland, 20 bini aşkın tasarım çeşidinin seçkin ürünlerini, 22 – 26 Ekim 2021 tarihleri arasında İtalya’da düzenlenen Host Milano 2021 Fuarı’nda, sektör profesyonelleri, iş ortakları ve fuar ziyaretçilerine tanıttı.

“Ürünlerimizi dünya ile buluşturuyoruz”

Porland’ın global pazarda yoğun ilgi gördüğünü belirten Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, “Porland olarak hem gastronomi sektöründe otel, restoran ve kafelere hizmet eden hem de perakende kesiminde de her eve hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Marka bilinilirliğini ve porselen konusundaki uzmanlığımızı aktarmak üzere birçok ülkenin profesyonellerini bir araya getiren bu tür fuarlarda yer almayı oldukça önemsiyoruz. Sektörün öne çıkan markalarının buluştuğu ve dünya trendlerini belirleyen Host Milano’da yenilikçi ürünlerimizi dünya lideri sektör profesyonelleri ile buluşturduk. Bölgenin lider markaları ile yaptığımız görüşmelerin, mutfak ve sofra ekipmanları konusunda yeniliklere imza atan vizyonumuza katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.

Yeni teknolojilerle geliştirilen sıra dışı tasarımlar

Porland, fuardaki standında Chopin, Christina Seasons, Cortot, Grazia Seasons, Pure Seasons, Iris Blue, Moss, Black Moss, Lykke gibi yeni teknolojilerle geliştirilen sıra dışı tasarımlarının yanında birçok prestijli ürününü fuar ziyaretçileriyle buluşturdu. Hem gastronomi hem de perakende kesimine hizmet eden birbirinden farklı koleksiyonlarıyla Porland; yemek, catering, gıda, cafe, restoran ve mutfak başta olmak üzere dünyanın önde gelen markalarını ağırlayan Host Milano 2021’de dikkatleri üzerine topladı.

Total
0
Shares
Önceki
Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda sergileyecek
0007266 Porland Gastromasa 600

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda sergileyecek

Porland, dikkat çeken koleksiyonlarını Uluslararası Gastromasa Konferansı’nda

Sonraki
Porland’ın en özel tasarımları Host Milano 2021 Fuarı’nda
0007274 host

Porland’ın en özel tasarımları Host Milano 2021 Fuarı’nda

Porland’ın en özel tasarımları Host Milano 2021 Fuarı’nda Özgün tasarımları ve

Hoşunuza Gidebilir